lek. dent. Iwona Werocy-Yehya

Z całego serca i pełnym uśmiechem polecam Panią Iwonę, która od lat leczy zęby mi i moim znajomym. Jeżeli poszukujecie profesjonalnej opieki medycznej, rzetelnie wykonanego zabiegu oraz cieplej, empatycznej relacji pacjent- lekarz to nie możecie trafić lepiej.

Pani Iwona jest najbardziej kompetentnym i profesjonalnym stomatologiem jakiego w życiu spotkałam. przy tym empatyczna i wychodząca na przeciw potrzebom pacjenta, polecam każdemu

Serdecznie polecam Panią Doktor Stomatolog. Jest ciepłą, empatyczną osobą z dużą wiedzą stomatologiczną. Z cierpliwością tłumaczy krok po kroku przebieg leczenia, uprzedza o skutkach. Jest delikatna i wrażliwa na pacjenta. Polecam!

Pani Doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego poznałam w moim długim życiu. Każda wizyta bez lęku, obaw i ze swiadomością, że wyjdę zadowolona i uśmiechnięta. Profesjonalność, ciepło i uprzejmość. Fachowo rozpoznaje problem, bezzwłocznie stawia diagnozę i wprowadia niezbędne leczenie podczas tej samej wizyty. A wszystko to w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam gorąco!

Pani Doktor jest super stomatologiem, leczę u Niej zęby od lat. Zawsze dokładna, delikatna i profesjonalna. Świetna lekarka, polecam wszystkim, którzy mają złe doświadczenia ze stomatologami, bo Pani Doktor to właściwy człowiek na właściwym miejscu

Leczę się u pani doktor już kilka lat i to chyba najlepszy stomatolog z jakim miałem do czynienia. Dokładna, precyzyjna, zaangażowana i co nie bez znaczenia przystępna cenowo.

Pani Doktor, z osoby uprzejmej i empatycznej zrobiła się nieuprzejma i chamska. Szkoda zrezygnowałam. Łaskę robi za to pieniądze

Bezapelacyjnie najlepszy stomatolog na jakiego w życiu trafiłam. Dokładność, precyzja, cierpliwość i uprzejmość! Zęby odzyskały blask !

Bardzo kompetentna i uprzejma. Znieczulenia robi z taką precyzją, że ukłucia nawet nie czuć. Leczone przez Panią Doktor zęby są traktowane przez nią z ogromną dokładnością i precyzją.