lekarz Iwona Wilgorska-Dorau

Dermatolog

Najlepszy dermatolog od trądziku na opolszczyźnie!! Wytłumaczyła dokładnie jak będzie wyglądać leczenie

Wspaniała lekarka. Zna się na rzeczy. Dokładnie wytłumaczy co to za choroba i jak się ją leczy. Przepisuje skuteczne leki. Polecamy

Wszystko na 5! Pani doktor jest kompetentna, zna się na tym co robi. Wcześniej przez ponad rok leczyłam się u innych dermatologów i dopiero u dr Dorau wyleczyłam zupełnie trądzik. Leki zawsze trafione, jeżeli zachodziła konieczność zlecała badania. Ilość poświęconego czasu wystarczająca, diagnoza konkretna. Pani dr miła, uprzejma, ale jak każdy z nas ma swoje słabsze dni, więc nie ma co narzekać. Polecam ;) Dodam, że zawsze leczyłam się publicznie.

Polecam ;)
Dodam, że zawsze leczyłam się publicznie.

Kobieta nadzwyczaj miła i uśmiechnięta. Wizyta była krótka, ale jak dla mnie wystarczająca, bo Pani Iwona po zbadaniu od razu wiedziała co to jest, co przepisać itd. A jeśli potrafi w ciągu tych powiedzmy 10min określić przyczynę mojej wizyty, to po co siedzieć i polemizować lub czekać godziny w kolejkach. Poza tym opinia była fachowa, dokładnie wytłumaczona, konkretna i - co najważniejsze - trafiona. :) Jak najbardziej godna polecenia!

Jak najbardziej godna polecenia!

Polecam!!!Leczyłem się wcześniej o dwóch innych lekarzy i doprowadzili mnie do bardzo kiepskiego stanu, teraz pod opieką pani doktor ( od marca 2012 ) wychodzę z ukrycia :)

Zobaczymy co będzie dopiero zacząłem przyjmować leki

Zobaczymy co będzie dopiero zacząłem przyjmować leki

Genialna Pani doktor, pomaga mi w pozbyciu się trądziku. Przepisuje leki, które pomagają i nie są drogie.Polecam

Fachowiec w każdym calu . Dokłądne tłumaczenie choroby Skuteczne leki

Fachowiec w każdym calu .
Dokłądne tłumaczenie choroby
Skuteczne leki

Bardzo fajna Pani doktor nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko na 5

Bardzo fajna Pani doktor nie mam żadnych zastrzeżeń wszystko na 5

Miła konkretna jak na taki wiek ?????To ma pojęcie pozdrawiam.

Miła konkretna jak na taki wiek ?????To ma pojęcie pozdrawiam.