lekarz Iwona Wilgorska-Dorau

3,9
3,6
3,6
3,5

Wszystko na 5! Pani doktor jest kompetentna, zna się na tym co robi. Wcześniej przez ponad rok leczyłam się u innych dermatologów i dopiero u dr Dorau wyleczyłam zupełnie trądzik. Leki zawsze trafione, jeżeli zachodziła konieczność zlecała badania. Ilość poświęconego czasu wystarczająca, diagnoza konkretna. Pani dr miła, uprzejma, ale jak każdy z nas ma swoje słabsze dni, więc nie ma co narzekać. Polecam ;) Dodam, że zawsze leczyłam się publicznie.

Polecam ;)
Dodam, że zawsze leczyłam się publicznie.

Bardzo średnio. Usunięcie włókniaków wykonane pospiesznie, niedokładnie jeszcze kilka zostało. Zabieg trwał kilka minut. Koszt wizyty nie współmierny do jakości wykonania. Czekanie w kolejce chociaż umówiona była konkretna godzina. Nie polecam.

Kobieta nadzwyczaj miła i uśmiechnięta. Wizyta była krótka, ale jak dla mnie wystarczająca, bo Pani Iwona po zbadaniu od razu wiedziała co to jest, co przepisać itd. A jeśli potrafi w ciągu tych powiedzmy 10min określić przyczynę mojej wizyty, to po co siedzieć i polemizować lub czekać godziny w kolejkach. Poza tym opinia była fachowa, dokładnie wytłumaczona, konkretna i - co najważniejsze - trafiona. :) Jak najbardziej godna polecenia!

Jak najbardziej godna polecenia!

Pani dermatolog wydaje diagnozę na podstawie 10 sekundowej "obserwacji" przepisała 2 maści na receptę i po minucie wołała kolejnego pacjenta. Dostałam identyczną maść jak koleżanka, która miała zupełnie inne problemy skórne, a druga była tak pospolita, że każdy lekarz by ją przepisał. Ale stosowałam. 2 miesiące bez skutku i bez 50zł w portfelu. Może prywatnie można liczyć na więcej uwagi i chwilę rozmowy, z NFZ na pewno nie.

Polecam!!!Leczyłem się wcześniej o dwóch innych lekarzy i doprowadzili mnie do bardzo kiepskiego stanu, teraz pod opieką pani doktor ( od marca 2012 ) wychodzę z ukrycia :)

Genialna Pani doktor, pomaga mi w pozbyciu się trądziku. Przepisuje leki, które pomagają i nie są drogie.Polecam

Chodzę do pani doktor od roku czasu. Wyleczyła mi trądzik a teraz namawia na peeling kwasem TCA. Czy ktoś kiedyś robił sobie taki zabieg u p. Iwony?? Jakie opinie i jaki koszt??

uważam, że jeżeli lekarz traktuje pacjenta jak człowieka a nie jak przypadek lub wypadek to jest lekarzem godnym zaufania i takim jest własnie Pani doktur! przepisuje tanie leki i takie które działaja, wpełni polecam!!!!!

Dla mnie bomba!!!!!!!!!!!!! W wieku 30 lat dostałam prezent w postaci trądziku. Na szczęście to już przeszłość. POLECAM!!!!!!!

Pani doktor poświęca pacjentowi 10 min. - taka przyjemność kosztuje 'jedynie' 70 zł. W dodatku wcale się z tym nie kryje - ja byłam zapisana na 15.30 a mój chłopak na 15.40, pan, który czekał z nami w poczekalni na 15.50. Podejście do pacjenta schematyczne. rozmawiałam z inną dermatolożką, stwierdziła, że to skandal brać od ludzi tyle pieniędzy i nie zrobić żadnego wywiadu, żadnych badań. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!