dr n. med. Iwona Winnicka

Lekarka niekompetentna. Leczyla infekcje wirusową antybiotykiem w zastrzykach domięsniowo. Na całe szczęście po 3 dniach inna pediatra przerwała to szaleńswo, ale trauma u 2 latka została.

Byłem dzisiaj na wizycie i jestem pod wrażeniem - bardzo fachowa pomoc, trafna diagnoza i dobrze dobrane zabiegi. Ponad Pani jest bardzo sympatyczna, miła i do tego bardzo atrakcyjna kobieta. Gorąco polecam.

Bardzo dobry lekarz, świetne podejście do dzieci. Potrafi wytłumaczyć, doradzić. Polecam!

Jest nie kompetentna i nie interesuje sie dorosłymi pacjentami,dla niej wazniejsze na dyzurze jest ogladanie telewizji i zjadanie posilkow,ani razu w czasie swoich godzin pracy nie weszla do pokoi aby sprawdzic jak sie czuja pacjenci. Brak kompetencji wykonywanego zawodu. NIGDY NIKOMU JEJ NIE POLECAM TRAGEDIA NIE LEKARZ. Tak jak ona zajmuje sie pacjentami w Choszcznie to porazka pacjent z Unii Lubelskiej wychodzi chodzacy i mowiacy a jak trafia do niej cofa sie w rozwoju. ZDALA OD TEJ PANI "DOKTOR" Nie jest godna polecenia pacjentom starszym

Brak kompetencji wykonywanego zawodu.
NIGDY NIKOMU JEJ NIE POLECAM TRAGEDIA NIE LEKARZ.
ZDALA OD TEJ PANI "DOKTOR"
Nie jest godna polecenia pacjentom starszym

Dzięki takim osobom jak Pani Iwona odzyskuję wiarę w naszą służbę zdrowia. Jest osobą bardzo kompetentną, stawiającą trafną diagnozę, ma wspaniałe podejście do małych pacjentów, wzbudza zaufanie. A co najważniejsze i najistotniejsze najważniejszy jest pacjent i jego zdrowie. Dlatego z całego serca dziękuję za szybką reakcję i wizytę u małego Oliwiera.

anioł nie lekarz!!!! profesjonalne podejscie do małego pacjenta,zawsze miła i pogodna!!!

Świetny lekarz, ciepły,miły. Jeszcze nigdy nie spatkałem sie z Taka Panią doktor. Kompetentna, stawia trafne gniagnozy, ma wiedze, jest sympatyczna,bardzo,bardzo miła. jestem pod wrażeniem. Dziękuje Pani Iwonko.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.