dr Iwona Wodecka

Neurolog

3,4
3,4

Fachowa i konkretna. Odwiedziłam wielu lekarzy lecz p. Doktor bez zbędnych "czarów" na podstawie dotychczasowych wyników i historii choroby trafnie mnie zdiagnozowała i ustaliła terapię. Dotychczasowe powracające bóle kręgosłupa ustąpiły, a ja mogę spokojniej pracować. Dziękuję Pani Doktor.

Przesympatyczna i kompetentna. Pomogła mi w sytuacji kiedy inni lekarze nie byli w stanie ustalić terapii. Sprawia wrażenie bardzo zaangażowanej w rozpoznanie dolegliwości i ustalenie sposobu leczenia. Dokładnie zapoznała się z dotychczasową dokumentacją medyczną. Gorąco polecam p. Doktor.

dobry lekarz,zostałam zdiagnozowana szybko,po zaleconym leczeniu czuje sie dobrze.

Po wykonaniu blizej nieokreslonych podstawowych czynnosci, szanowna pani doktor postawila diagnoze: braki magnezu. Zaznacze tutaj, iz dzien przed wizyta mialem wykonane badania krwi na ktorych ewidentnie widniala prawidlowa wartosc magnezu. Ogolnie po wizycie stwierdzam, iz Pani Iwona z pewnoscia odnalazla by sie w zawodzie rzeznika. Wizyta pierwsza i ostatnia

Bardzo nerwowa pani doktor,swoje niezadowolenie i rozdrażnienie okazuje już na początku wizyty Mam wrażenie że pacjenci są dla pani doktor złem koniecznym.Więcej cierpliwości i zrozumienia tego biednego, zagubionego,schorowanego pacjenta.