dr Iwona Wróblewska

Endokrynolog

2,4
2,5

Niestety nie polecam dr Wróblewskiej. Korzystałam z jej usług z zakresu medycyny estetycznej i powiem szczerze - byłam przerażona. Źle wykonała zabieg, przez co zaczęły opadać powieki, a gdy zwróciłam się do niej z problemem powiedziała, że wszystko ok i kiedyś przejdzie. Pozostawiła mnie samej sobie. Skonsultowalam zabieg z innym lekarzem, który stwierdził, że zabieg został zrobiony bardzo nieudolnie i zbyt nisko został podany botox. Szczerze był zdziwiony, że zrobił to lekarz Totalny brak profesjonalizmu!

Totalny brak profesjonalizmu!

Nie polecam tej pani doktor. Od wielu lat leczę się na tarczycę, z racji tego, że dr Skulimowski zrezygnował z pracy w poradni, zostałam przepisana do dr Wróblewskiej, która nie zbadała mnie wcale, a gdy zapytałam o wyniki badań powiedziała, że mogą być, receptę przepisała mi na 100%, a kolejne badania zleciła, te które zleca mi mój lekarz rodzinny: morfologię, żelazo i TSH.

Polecam Panią doktor, kiedy do niej trafiłam po leczeniu tradziku u dermatologa miałam twarz w okropnym stanie, to dzieki Pani doktor uregulowałam hormony i wyleczyłam trądzik, pomaga mi również pozbyc się blizn potradzikowych. To bardzo dobry lekarz.

Mam bardzo przykre doświadczenie po zabiegu estetycznym, 1,3miesiące po zabiegu pozostał ślad który nie zginie.miałam ładna cerę a Pani doktor mnie oszpecila ,nacierpialam się bo bez przerwy coś przy tej zmianie robiła i jeszcxe zgonila na mnie ze to ja sama sobie zrobiłam.Jak ktoś nie chce mieć przykrych niespodzianek szczerze nie polecam,odradzam

Mnie Pani dr Wróblewska nigdy nie zawiodła, jest bardzo dobrym specjalistą. Odkąd zacząłem się u niej leczyć czuję się dużo lepiej.Zawsze ceniłem u lekarza skuteczność i profesjonalizm czego Pani dr na pewno nie brakuje, a odkąd trafiłem do jej gabinetu nareszcie czuję się bezpiecznie-gorąco polecam!

Miesiac temu bylam na wizycie u Pani dr i uwazam ja za godna polecenia...bylam mile zaskoczona tym , ze odpowiadala cierpliwie na wszystkie moje pytania mimo tego ze mialam ich naprawde wiele! dzieki temu badania byly trafione, a ja czuje sie naprawde duzo lepiej-jeszcze raz goraco polecam

Jestem dzisia po wizycie i była okropna:-(mam hashimoto,lecze się od 6lat jestem po porodzie,a pani potraktowała mnie bardzo olewczo:-(wizyta trwała5minut:-(nie polecam:-(szkoda czasu!!!!!!

Pani Doktor nie zleciła mi potrzebnych badań, zignorowała moje dolegliwości, co spowodowało zaniechanie leczenia i pogorszyło stan mojego zdrowia. Zdecydowanie ODRADZAM.

Pani Doktor nie zleciła mi potrzebnych badań, zignorowała moje