lekarz Iwona Zamorska-Kozłowska

Internista, Gastrolog

Wizyta odbyła się na NFZ w filii przychodni Peplińskiego Centrum `Zdrowia. Pacjentka starsza, ale nie głucha i nie głupia proszę PANI DOKTOR. Nie wiem, czy większy jest brak kultury u Pani, czy profesjonalizmu. Tekst typu: "dość już na panią czasu poświęciłam", kiedy zgłasza się objawy jest zwyczajnie nieprofesjonalny. Zwłaszcza, że wizyta owszem trwała 40 min, ale dlatego, że lekarka wpisywała ponad pół godziny dane do komputera i podobno wyrzucało ją z systemu oraz nie działała jej drukarka. Skoro to dla Pani taki ból obsłużyć pacjenta, to proszę zrezygnować. Za to szacunek należy się każdemu, bo zakładam, że Pani również go oczekuje. WSTYD!

Najgorszy lekarz i człowiek jakiego spotkałam na swojej drodze. Pani doktor nie powinna pracować ani z ludźmi ani że zwierzętami.