dr n. med. Iwona Zamorska

Gastroenterolog, Internista

Osoba ta dorabia sobie na SOR w Klinicznym Oddziale Ratunkowym w Gdańsku .Niemiła, wręcz arogancka, całkowicie bez empatii. Nie rozumiem dlaczego tam pracuje skoro zachowuje się tak , jak gdyby to była praca za karę z pacjentami, którzy potrzebują pomocy doraźnej.Godzine po rozpoczęciu dyżuru miałam wrażenie ,że nie ma juz siły ani chęci udzielac pomocy potrzebującym . Zwykłe pytanie doprowadziło te osobę do takiego zachowania jak trzaskanie ostentacyjne drzwiami , całkowity brak szacunku do pacjenta, arogancja, podniesiony głos oraz złośliwości a nawet niedopełnienie obowiązków - tj. brak udzielenia informacji pacjentowi o stanie zdrowia po wykonanych badaniach - z kartami pobytu i wynikami badań do pacjenta podeszła przemiła Pani z Ukrainy- na zlecenie tej osoby , która zajmuje się na Sor tylko transportem na inne oddziały. Była przemiła ale nie w jej zakresie obowiązków było udzielanie informacji na temat zdrowia pacjenta .Sytuacja została zgłoszona do przemiłej Pani Kierownik Oddziału SOR ,która wniosła odpowiednie przyspieszenie rozwoju spraw, ponieważ pacjent został przez tę "lekarkę" zostawiony sam sobie .
Nikomu nie polecam .Sor to miejsce gdzie pacjent oczekuje empatii od lekarza oraz fachowej opieki .W tym przypadku nie miało to absolutnie miejsca. Przed zmianą dyżuru pacjentem opiekowali się młodzi lekarze , chętni i pełni energii do działania , pomocni z wielka empatią pomimo natłoku spraw związanych z ilością pacjentów.Sprawa zostanie zgłoszona również do dyrekcji szpitala.

Lekarka przestudiowała wszystkie badania (łącznie z laboratoryjnymi) z ostatnich 10 lat i natychmiast miała w głowie obraz rozwoju choroby. Niesamowite ! Niespotykane zaangażowanie i dociekliwość, wynikająca z zainteresowania CAŁYM organizmem. Rzeczywiście jest trochę "zjeżona" - co nie jest miłe, ale zrozumiałe przy tak intensywnej analitycznej pracy, wymagającej skupienia. Komputer w głowie ! Z zamkniętymi oczami będę powierzać swoje zdrowie tej lekarce.

Na pierwszej wizycie byłam u pani dr. w grudniu i chciałam wyjść. Na widok mojego dziecka od razu powiedziała, że jak będzie głośny to go wyprosi?? Jeżeli dziecko byłoby nie grzeczne (5 lat) to bym próbowała zorganizować opiekę. Miałam ze sobą wszystkie badania także od innych lekarzy i wręcz wygrywała mi je z ręki twierdząc, że chyba może wiedzieć o wszystkich chorobach. Gdy dziecko wysłałam do poczekalni to postraszyła dopiero, że może być źle. Wynik gastroskopii z przed 12 lat. Na kolejnej wizycie po gastroskopii wszystko wytłumaczyła. Jakie mogą być objawy i siedziałam z 20 min albo i więcej. Polecam i nie należy sugerować się pierwszym wrażeniem.

Byłem raz. Faktycznie w kontakcie z pacjentem nie jest miła. Pomimo to oceniam Panią doktor bardzo wysoko. Rzeczowa, kompetentna, o dużej wiedzy, ale czułem się trochę jak uczeń na egzaminie. Zapisal bym się na stałe.

Te pozytywnie opinie nie dotyczą chyba tej doktor, ja mam wręcz odmienne , bardzo niesympatyczna osoba , zbywająca pacjenta, a jeżeli chodzi o fachowość to gdyby nie internet, to od tej doktor niewiele bym się dowiedziała o swojej chorobie , z pewnością zmienię lekarza.

Radzę omijać z daleka tą panią doktor. Pomimo częściowej już diagnozy zlekceważyła mój problem i była bardzo nieuprzejma.

Osoba wręcz odpychająca. Skandaliczny stosunek wobec badanych. Jeżeli pacjent choć trochę się szanuje, konflikt murowany. Pani doktór ocenia ludzi mających zeń kontakt przez pryzmat posiadanych dyplomów. Zdecydowanie nie polecam.

Moim zdaniem niezwykle rzeczowa i kompetentna Pani doktor. Olbrzymie pokłady empatti, zrozumienia dla drugiej osoby ( pacjenta). Doskonale tłumaczy w czym rzecz, a do tego wszystkiego wizyta u niej nie odbywa się z tzw. "zegarkiem w ręku". Moze to powodować u innych czekających lekkie niezadowolenie, ale należy pamiętać, że za chwilę to TY będziesz tym pacjentem potrzebującycm pomocy i właściwego potraktowania. W dzisiejszych czasach trudno o takich lekarzy, tym bardziej wielki szacunek. Pacejntka z Władysławowa.

Pacejntka z Władysławowa.

Zdecydowanie polecam - jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza, który tak wnikliwie bada i tłumaczy. Jest osobą bardzo kompetentną. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Czekając w kolejce dziwiłam się dlaczego tak długo trzyma pacjenta - ale kiedy weszłam przekonałam się dlaczego - po prostu nie lekceważy ludzi. - Maria

- Maria

pełen profesjonalizm, po 3 latach wizyt u różnych gastroenterologów wreszcie właściwe badanie, diagnoza i skuteczne leczenie. Polecam

Polecam