dr n. med. Iwona Zamorska

Gastroenterolog, Internista

Jestem w trakcie leczenia więc o efektach na razie nie mogę się wypowiedzieć. Doktor robi wrażenie bardzo kompetentnej, przeprowadza szczegółowy wywiad, tłumaczy na czym polega schorzenie i jaki będzie przebieg leczenia.Z tego względu wizyta trwa dość długo.Nie jest to osoba, która traci czas na zbędne uprzejmości i uśmiechy dlatego może robić wrażenie oschłej i nieprzyjemnej. Ja polecam.

Omijać szerokim łukiem! Własnie wysłałem zażalenie na jej "profesjonalizm" i "holistyczne" podejście do pacjenta. Termin przepadł, bo wyszedłem z hukiem z gabinetu. Nie pozwolę, żeby traktowano mnie jak bydło. Za miesiąc może będzie lepiej...

Jestem ZACHWYCONY pod każdym względem. Tak kompetentnego lekarza jeszcze nie spotkałem w moim życiu. Pani doktor zebrała bardzo szczegółowy wywiad, zapisała bardzo dużo informacji w karcie (komputerowej), udzieliła bardzo rozległych i wyczerpujących wyjaśnień dotyczących mojej choroby i zagrożeń z nią związanych (informacje zawierały również zdjęcia i ilustracje przedstawiające przypadłość) oraz sprawdziła ile z tego co mi przekazała zapamiętałem. Ponadto pani doktor zdecydowanie się nie spieszyła. Ogółem PEŁEN PROFESJONALIZM - natychmiast zdecydowałem, że to będzie mój gastroentrolog do końca życia i wszystkim panią doktor polecam.

Niewątpliwie jest to lekarz który poświęca pacjentowi dużo czasu.Jednak przy dużej liczbie pacjentów (wizyty na NFZ)Pani doktor ma problem z kojarzeniem osób z wynikami które zresztą sama zapisuje w karcie.Stąd mam wrażenie,że ustalanie diagnozy nie posuwa się wcale do przodu.Ponadto jest pochłonięta wynikami na tyle ,że nie dostrzega objawów pacjenta.Mimo wszystko i tak jest lepsza od innych lekarzy tej dziedziny.

Rzeczowa, konkretna, dociekliwa, widać,że przejmuje się pacjentem i leczy. Ja jestem b. zadowolona.

Pani doktor jest na pewno bardzo kompetentna, podchodzi do pacjenta kompleksowo, diagnoza jest zawsze przemyslana, ale co z tego skoro pani doktor jest przy tym bardzo protekcjonalna, nieuprzejma i wzbudzająca po prostu strach. Na wizycie bałam się sama o cokolwiek zapytać bo kilka razy zostałam zbesztana jak uczniak. Zastanawiam się nad kontynuowaniem leczenia u niej, bo z jednej strony chciałabym korzystać z jej rozległej wiedzy ale z drugiej strony nie lubie jej i wizyty u niej przebiegaja zawsze pod znakiem napięcia i newrwów.

Wspaniały lekarz. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi. Konkretna, przed postawieniem diagnozy kieruje na wszystkie potrzebne badania. Bardzo polecam.

Wspaniały lekarz. Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi.

Byłam na kilku wizytach,zlecone badania nie były przeze mnie wymuszane co w przychodniach to codzienność.Diagnozę stawia po bardzo wnikliwych analizach i wynikach badań.Jest bardzo sympatyczna,tłumaczy dokładnie istotę choroby i leczenia.Mam takie odczucie ,że do każdej wizyty pacjenta jest przygotowana.

Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta i poświęca mu dużo czasu.

Bardzo kompleksowo podchodzi do pacjenta i poświęca mu dużo czasu.

Wyjątkowo niesympatyczna wręcz arogancka.Każda wizyta u niej to ogromny stres.

Wyjątkowo niesympatyczna wręcz arogancka.Każda wizyta u niej to ogromny stres.