Jestem zachwycona, nareszcie trafiłam na wspaniałego lekarza. Pani Doktor jest bardzo cierpliwa , wnikliwa , wyczerpująco i zrozumiale tłumaczy , a przy tym wszystkim jest ogromnie miłą osobą.

Napiszę krótko i na temat: pani doktor Iwona Zięba to najlepszy endokrynolog we Wrocławiu. Osoba kompetentna, o ogromnej rzetelnej i co ważne bieżącej wiedzy. Analiza wyników badań odbywa się z pacjentem, który otrzymuje dokładne wytyczne co do dalszego postępowania (np. zmiany dawek leków, modyfikacji diety czy trybu życia), a na samej wizycie można wykonać USG, którego wynik omawiany jest na miejscu. Faktycznie, zwykle na wizytę trzeba zapisać się z wyprzedzeniem, ale absolutnie warto poczekać. Po stokroć wszystkim polecam, bo takiego specjalisty naprawdę ze świecą szukać.

Pani doktor jest bardzo kompetentna- wie o czym mówi i potrafi to wyjaśnić. Nie naciąga na kolejne wizyty, daje zalecenia, wg których trzeba postępować i to wystarcza. Poświęca dużo czasu na wywiad, jest bardzo skrupulatna. Łączy fakty (w moim przypadku było bardzo dużo różnych objawów). Atmosfera jest bardzo miła. Mimo, że dosyć długo czekałam na wizytę (był mały poślizg czasowy), to w 100% było warto. Po kilku latach ktoś w końcu postawił diagnozę! Poleciłabym każdemu. Mnie też nie chciała przyjąć na wizytę pierwszorazową, ale ją trochę przycisnęłam i znalazła czas. ...

Mnie też nie chciała przyjąć na wizytę pierwszorazową, ale ją trochę przycisnęłam i znalazła czas. Jak się okazało była to pierwsza i ostania wizyta, warta każdych pieniędzy.

Leczę się u pani doktor 6 lat, na kasę chorych. Pani doktor jest bardzo kompetentna i miła. Jest też bardzo dociekliwa. Mimo tego, że wyniki krwi były już w normie drążyła problem dalej, bo moja bardzo sucha skóra wskazywała na to, że nie wszystko jest jeszcze w porządku. (Mój poprzedni lekarz poprzestawał na badaniu krwi i twierdził, że ze skórą nie da się już nic zrobić). Oczywiście jest badanie USG, jak często jest to możliwe (w przypadku wizyt na kasę chorych - raz do roku), zalecenia i instrukcje spisane na kartce, pełna informacja na temat choroby i metodach jej leczenia. Bardzo polecam!

Bardzo polecam. Leczyłam się od roku u innej Pani Doktor (Pani Profesor), za 4 min płaciłam 130 zł i nic nie wiedziałam co mi jest. Przeniosłam się do Pani dr Iwony i teraz wiem wszystko i nawet to, że źle zostało mi narzucone leczenie. Teraz trzeba czasu, aby zaczęło się polepszać. Jedyny minus to to, że Pani doktor co chwile odbierała telefon, ale z drugiej strony można w taki sposób dowiedzieć się wiele informacji nie musząc przychodzić i płacić za wizytę. Bardzo polecam!!!

Mam pytanie czy można zarejestrować się do dr.Zięby,ponieważ słyszałam iż przyjmuje tylko swoich stałych pacjentów.

Pełny profesjonalizm i poświęcenie tyle czasu ile trzeba.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

pani doktor prowadzi moja chorobe wiele lat, jestem zadowolona, bo jest poprawa, jest zawsze czujna i zapobiegliwa. Chodze prywatnie, poniewaz trudno jest sie dostac na publiczne wizyty, ma wiele pacjentow.

Wspaniała Pani doktor, super specjalista, nawet ciężka choroba pod opieką pani dr Iwony Zięby nie jest wyrocznią. Dziękuję i polecam wszystkim.

moja pierwsza wizyta i pierwsze wrażenia jakie mogę napisać to to,że Pani doktor jest bardzo kompetentna,wszystko dokładnie tłumaczy na koniec drukuje cały opis.Na pierwszej wizycie miałam od razu zrobione usg tarczycy wizyta 120zł czas: ok 20 min jestem naprawdę bardzo zadowolona

wizyta 120zł czas: ok 20 min
jestem naprawdę bardzo zadowolona

Wciąż poszukujesz "Internista Wrocław"?

Grabiszyńska 170 lok. 2

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
Centrum Diagnostyki Medycznej "MEDIX"
Wrocław