lek. dent. Iwona Żuławińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Polecam wizyty w gabinecie Pani Doktor Żuławińskiej. Dla mnie i mojej pociechy nie ma drugiego takiego dentysty na globie! ;) Pani Doktor, życzę dalszego rozwoju biznesu w przysżłym roku z korzyścią dla pacjentów :) świetna przychodnia, fajny zespół pracowników i bardzo ładna strona http://www.dentaria.pl. Może tylko więcej jakichś zniżek/promocji dla stałych pacjentów? :P Pozdrawiamy mocno!

O tym gabinecie mam bardzo dobre zdanie. Dobry stomatolog, usługi wykonywane starannie, nie na szybko i byle jak. Czasami warto zapłacić odrobinę więcej - jak dla mnie bomba. Nic nie musze reklamować, plomby trzymaja się i nie ma zadnych problemow. Polceam

JESTEM NA TAK! BARDZO DOBRY DENTYSTA,WIEDZAI CIERPLIWOSC WOBEC PACJENTA. AZ CZLOWIEK PRZESTAJE BAC SIE DENTYSTY - JESTEM NAPRAWDE ZADOWOLONY Z WITZYTY ;)

super gabinety dla maluchów. Jacuś uwielbia panią Iwonkę! Chyba najwyższa z możliwych jakosć usług! :)

Lekarz jak z bajki. Obaj moi synowie uwielbiają panią Iwonę! Doskonały dziecięcy dentysta (choć myślę, że i z dorosłymi pacjentami pani dr radzi sobie nie gorzej :)). Widać fach w ręku. Dzieci mają czas na oswojenie się z otoczeniem, nie są od razu ciągniętę na siłę na fotel dentystyczny. Przyjazna atmosfera, profesjonalizm z najwyższej półki. Ogromnie Polecam! Mama Jaśka i Maćka :)

Robiłam ostanio licówki w gabinecie Pani doktor bardzo profesjonalnie i dobrze zrobiony zabieg polecam . ;)

W sobotę dopadł mnie taki ból zęba, że chciało mi rozsadzić czaszkę od wewnątrz. Dentysta do którego zazwyczaj chodzę nie przyjmuje w soboty. tym sposobem trafiłam do Dentarii - chyba jedyny dentysta w mojej okolicy, który był otwarty po południu. Byłam mega zaskoczona. Pani doktor szybko znalazła źródlo bólu, dostałam lekarswo plus receptę, gdyby dalej bardzo bolało. Wszystko zrobione superprofesjonalnei. pani dr naprawde grzeczna, ciepla kobieta. Serdecnzie polecam

Byłam z synkiem i jestem bardzo zadowolona. Pani dotor uprzejma, z dobrym podejściem do maluchów. Syn nie płakał i aż dziw czlowieka bierze, że tak grzecznie współpracował z dentystą. Ząbki dokładnie przebadane. Mila atmosfera, fachowość - serdecznie p[oolecam

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra komunikacja z pacjentem. Bardzo polecam.

Pełen profesjonalizm. Bardzo dobra komunikacja z pacjentem. Bardzo polecam.

Pełny profesjonalizm :) podczas wizyty byłam traktowana indywidualnie, poświęciła mi odpowiednią ilośc czasu, po wizycie wyszłam z większą niż dotychszas świadomością dbania o moje zęby i koniecznością leczenia które jest gwarantem mojego zdrowia.