lek. dent. Izabela Adamczyk

3,3
3,2

Polecam Panią Doktor. Mam 7 - letnią córkę bardzo wrażliwą i bojącą się każdej nowej sytuacji. Wizyty u lekarzy to dla nas horror. Nie chce współpracować i wszystkiego się boi. Tak właśnie wyglądała pierwsza nasza wizyta u P. Adamczyk. Łzy, stres i gotowość do ucieczki. Z niesamowitą cierpliwością, profesjonalnym podejściem, ciepłem i uprzejmością zyskała zaufanie mojego dziecka. Wczoraj kiedy oznajmiłam, że jedziemy do dentysty usłyszałam HURA!

Pani doktor jak najbardziej zasługuje na dobra opinie. Wspaniale leczy. Nie zadaje bólu, jest kontaktowa zawsze wyjaśni co jest nie tak i co należy zrobić. Leczy dokładnie i używa dobrych materiałów. Od kiedy jestem pod jej opieką nie mam problemów z zębami. Polecam

Uważam, że to najlepszy stomatolog w moim życiu. Plomby trzymają się już 15 lat. Zawsze miła i uśmiechnięta. Jako dziecko wspominam ją fantastycznie. Mam nadzieję, że uda mi się dostać do tej Pani w niedługim czasie.

Polecam Panią Doktor. Cała rodzina się u niej leczy i wszyscy są bardzo zadowoleni , nawet moja 5 letnia córka chętnie teraz chodzi do stomatologa .Pełen profesjonalizm ,duża życzliwość i dbałość o pacjenta. Pani Doktor ma dużo cierpliwości i robi delikatnie tłumacząc dokładnie co wykonuje.Plomby są tak dobrane ,że ich prawie nie widać.

Bardzo polecam ,uratowała mi jedynkę po złamaniu było bezboleśnie,nie drogo jak porównywałam z innymi lekarzami i od razu- nie jak gdzie indziej za 3 miesiące (głupio chodzić z dziurą z przodu) teraz nawet nie widać że coś było robione polecam

Ja jestem bardzo zadowolona i polecam Panią doktor .Nikt w Wadowicach nie chciał mnie przyjąć, bo to sobota ,a ja ze strasznym bólem zęba, ona przyjechała i otworzyła gabinet ,dała mocne znieczulenie i już nic nie bolało .Zrobiła leczenie tego zęba bardzo delikatnie i profesjonalnie ,bo już nie miałam z nim problemów.Teraz jestem jaj pacjentką -terminy nie są odległe,ceny przystępne i jest na wszystkie usługi gwarancja,czysto i punktualnie(o wyznaczonej godzinie jestem dokładnie przyjęta)

Poszedłem do P.dr z polecenia.Wszystko czym mnie przekonano do wizyty okazało się prawdą.Miła,sympatyczna,elokwentna i kompetentna.Po zabiegu otrzymałem pisemne zalecenia co do dalszego postępowania i wizytówkę z terminem następnej wizyty.Na pewno wrócę i będę polecał znajomym.

NIE POLECAM. Pomimo iż wzbudza zaufanie to kompletnie nie zna się na leczeniu.Pierwsza jej diagnoza to zeby do usuniecia i zapis do chirurga. Dla niej liczy sie tylko usuwanie zębów nawet tych co da sie wyleczyc (czego sam doświadczyłem po poźniejszej analizie zdjęcia rtg z innym lekarzem) a póżniej robienie kosztownych mostów lub protez. A co do jej chigieny to porażka przy mnie sprzątała po poprzednim pacjencie a pózniej w tych samych rekawiczkach robiła mi zęby.

Tylko nie ta Pani doktor!!! kompletnie nie zna się na tym co robi, nie powinna być lekarzem- byle szybko, byle jak- naciągnąć pacjenta na jak najbardziej kosztowne zabiegi, które nie są najlepszym rozwiązaniem. Zero profesjonalizmu oraz uczciwości. Próbuje wzbudzić zaufanie uśmiechając się, ale nie dajcie się nabrać na fałszywe uśmiechy!!! UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ!!!!

UCIEKAJCIE JAK NAJDALEJ!!!!

zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani. moze i jest mila, ale naciaga na usuwanie zebow i robienie kosztownych mostów co moim zdaniem jest bardzo nieetyczne. poswieca mało czasu na zabieg: byle szybko i więcej, kasa na pierwszym miejscu. ja zrezygnowalam z leczenia u p izy i teraz jestem zadowolona z usług innego dentysty.