lek. dent. Izabela Adamczyk

Szczerze odradzam. Pani dr Adamczyk jest prze miła, delikatna i atmosfera w gabinecie przyjazna. Niestety nie potrafi leczyć zębów. Zęby leczylam przez dłuższy okres czasu. Po czasie po wykonaniu zdjęcia RTG okazało się, że w jednym zębie w kanale zostawiła kawałek złamanego narzędzia przez co wdało się zakażenie, w innym z kolei w ogóle nie ruszyła jednego kanału. O nieszczelnych wypełnieniach nie wspomnę. Wszystkie zęby po tej pani do poprawy. Polecam po leczeniu u pani dr wykonać zdjęcie RTG.

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Wreszcie doprowadziłam swoje zeby do porządku. Leczenie przebiegało sprawnie i bezboleśnie. Jak najbardziej polecam

Pani doktor jak najbardziej zasługuje na dobra opinie. Wspaniale leczy. Nie zadaje bólu, jest kontaktowa zawsze wyjaśni co jest nie tak i co należy zrobić. Leczy dokładnie i używa dobrych materiałów. Od kiedy jestem pod jej opieką nie mam problemów z zębami. Polecam

Uważam, że to najlepszy stomatolog w moim życiu. Plomby trzymają się już 15 lat. Zawsze miła i uśmiechnięta. Jako dziecko wspominam ją fantastycznie. Mam nadzieję, że uda mi się dostać do tej Pani w niedługim czasie.

Polecam Panią Doktor. Mam 7 - letnią córkę bardzo wrażliwą i bojącą się każdej nowej sytuacji. Wizyty u lekarzy to dla nas horror. Nie chce współpracować i wszystkiego się boi. Tak właśnie wyglądała pierwsza nasza wizyta u P. Adamczyk. Łzy, stres i gotowość do ucieczki. Z niesamowitą cierpliwością, profesjonalnym podejściem, ciepłem i uprzejmością zyskała zaufanie mojego dziecka. Wczoraj kiedy oznajmiłam, że jedziemy do dentysty usłyszałam HURA!

Bardzo polecam ,uratowała mi jedynkę po złamaniu było bezboleśnie,nie drogo jak porównywałam z innymi lekarzami i od razu- nie jak gdzie indziej za 3 miesiące (głupio chodzić z dziurą z przodu) teraz nawet nie widać że coś było robione polecam

nie polecam, naciąga na kase, nie zna sie na leczeniu,plomby wypadają po kilku dniach, terminy są krótkie ale to tylko świadczy o tym ze nie ma pacjenów, bo kto chciałby się u niej leczyc.

Nie polecam. usuwalam ósemkę u p Adamczyk i innego dr ktory u niej w gabinecie przyjmuje w piątki. po miesiący od usuniecia zaczeło bolec. okazało sie, ze zostal w kości złamany korzeń o którym mi nic nie powiedzieli...

Polecam Panią Doktor. Cała rodzina się u niej leczy i wszyscy są bardzo zadowoleni , nawet moja 5 letnia córka chętnie teraz chodzi do stomatologa .Pełen profesjonalizm ,duża życzliwość i dbałość o pacjenta. Pani Doktor ma dużo cierpliwości i robi delikatnie tłumacząc dokładnie co wykonuje.Plomby są tak dobrane ,że ich prawie nie widać.

Poszedłem do P.dr z polecenia.Wszystko czym mnie przekonano do wizyty okazało się prawdą.Miła,sympatyczna,elokwentna i kompetentna.Po zabiegu otrzymałem pisemne zalecenia co do dalszego postępowania i wizytówkę z terminem następnej wizyty.Na pewno wrócę i będę polecał znajomym.