dr Izabela Adamus

3,7
3,3

Wizyta u pani dr Adamus to czysta przyjemność. Zero bólu, nie ma czego się bać. Sądząc, przed wizytą, że będę mieć leczenie kanałowe rozczarowałam się, bo to nie było jedyne wyjście i obeszło się bez kanałówki.:) Lekarz , który zna się na rzeczy:)

Bardzo miła pani doktor, konkretna, rzeczowa i na prawdę bardzo delikatna, wizyta w gabinecie nie jest zbyt długa ale pani doktor robi wszystko dokładnie, wizyty są częściowo refundowane ponieważ gabinet ma podpisaną umowę z NFZ więc płaci się za wypełnienie i ewentualne znieczulenie, które zresztą jest bardzo dobre i dzięki niemu nie ma pojęcia bólu, ogólnie polecam!

jest niezdecydowanym stomatologiem Trudno podjąć Tej pani decyzję w leczeniu jest niezdecydowana.Brak koncepcji leczenia

jest niezdecydowanym stomatologiem