Izabela Borowiecka

Internista

Bardzo dobra Pani Doktor, jestem szczęśliwa , że koleżanka podzieliła się tym kontaktem. Leczymy się u Pani Doktor rodzinnie, łącznie z bardzo ciężkim przypadkiem . Wiem ,że bliska mi osoba jest śmiertelnie chora i Pani Doktor uczciwie od razu powiedziała, że w tym stadium jest to przypadek nieuleczalny ale podjęła się prowadzenia tej osoby tak aby zapewnić komfort życia do końca i tak się dzieje!!!!!! Dzięki Pani Doktor chora nie leży a żyje ciesząc się każdym danym dniem, nie cierpi, jest samodzielna!!!! NFZ dałby nam już tylko morfinę. Wielki szacunek dla Pani Doktor , że wybrała taką drogę leczenia pacjentów . To jest właściwa droga medycyny. Polecam z całego serca zwłaszcza tym , którzy są otwarci na wiedzę. Jagoda

Przesyłam Państwu rodzaj opinii, która podlega odpowiednim przepisom Kodeksu Karnego. Poniżej cytuje te przepisy, ponieważ każdy obywatel, a w związku z tym każdy lekarz ma prawo do ochrony dóbr osobistych. W myśl artykułu 216 k.k.: kto znieważa inną osobę albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do tej osoby dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Na uwagę zasługuje paragraf 2, zgodnie z którym kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności do roku. Podobnie jest z zniesławieniem. Zgodnie ...

Podobnie jest z zniesławieniem. Zgodnie z art. 212 k.k. kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściowości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego środowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności do roku. Zniesławienie ma szczególny charakter, jeśli dochodzi do niego z wykorzystaniem środków masowego przekazu ( np. Internetu). W takiej sytuacji sprawca podlega karze pozbawienia wolności do lat dwóch.

Pani dr Borowiecka jest osobą bardzo kulturalną i wybitnym specjalistą. Dokładnie zbiera wywiad i poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi. Nigdy nie zawiodłem się na jej diagnozie i leczeniu. Mogę polecić każdemu. Andrzej

U doktor Borowieckiej leczę się od lat. Nigdy się nie zawiodłem. Każda diagnoza jest poprzedzona szczegółowym badaniem, każda terapia - wyjaśnieniami. Wysoki poziom kultury osobistej oraz całkowite oddanie pacjentowi sprawiają, że każdemu polecam wizytę u doktor Borowieckiej. Warto też zaznaczyć, że stosuje ona szeroki wachlarz metod i środków zwalczania choroby, co przynosi nad wyraz dobre efekty leczenia. MN

MN

Pani doktor poświęciła mi bardzo dużo czasu, dokładnie zbadała, przeprowadziła staranny wywiad chorobowy, świadczący o indywidualnym podejściu do każdego pacjenta, wyjaśniła jak przyjmować zapisane leki. Udzieliła rad jak przeciwdziałać nawrotom choroby. Wszystko profesjonalnie i kompetentnie. Serdecznie polecam.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49