Izabela Danecka

Godni polecenia specjaliści. Zawsze starają się rozwiązać problem mając na uwadze dobro pacjenta. W sposób jasny i klarowny wyjaśniają zaistniały problem i podają różne alternatywe rozwiązania dla pacjenta. Bardzo przyjaźnie nastawiony personel wpływa kojąco na stresujące wizyty u specjalistów.

Jeżeli szukasz lekarza, aby cieszyć się cudownym uśmiechem pięknych i zdrowych zębów to polecem Dental w Strzyżowicach w szczególności panią doktor Izabelę Danecką. Pełen profesjonalizm i rzetelność, od początku przedstawi uczciwie plan leczenia doradzi jakie metody leczenia będą dla pacjenta najlepsze. Dzięki niej mogę po trudnym i pełnym wyzwań leczeniu cieszyć się pięknym uśmiechem.

Trafiłam do Dentala dwa lata temu. Co prawda nie do pani Izy! Z bolącym zębem zapisano mnie do lekarki tej przychodni która okazała się nieprofesjonalna. Za dwa lata zrobiła trzy zęby! z kanałowym leczeniem w ogóle sobie nie radziła i oczywiście nie przyznała się do tego. Wciskała jakieś kity i odwlekała leczenie kanałowe chociaż ono powinno być wykonane w pierwszej kolejności! Masakra nie polecam!

Wielkie słowa uznania dla Pani higienistki Eli za profesjonalne podejście i opiekę nad pacjentem. Pozdrawiam

Pozdrawiam

Ja dałabym nawet szóstkę. Mam porównanie z kilkoma innymi gabinetami. Ten mi też polecono, nie żałuję. Obecnie po leczeniu szykuję się na dwa implanty.I dokładnie wiem dlaczego mają taką a nie inną cenę .

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu leczenia i jego wyników. Serdecznie polecam.

Super lekarz.Prawidłowe podejście do pacjenta.Polecam

Super lekarz.Prawidłowe podejście do pacjenta.Polecam

Chodzę do Pani Doktor od wielu lat i według mnie to bardzo miła osoba i dobry stomatolog. Bałam się chodzić do dentysty ale do Pani Doktor Izy mam zaufanie, myślę że z czystym sumieniem mogę ją polecić.