Byłam u Pani doktor w celu kontroli. Umówiona byłam na konkretną godzinę po czym okazało się, że obowiązuje kolejność "Kto pierwszy ten lepszy". W trakcie badania Pani doktor była bardzo niedelikatna, widać było, że bardzo jej się spieszy, w ogóle nie komunikowała co będzie robić. Nie poświęciła mi czasu na rozmowę i wytłumaczenie moich wątpliwości. Potraktowała mnie jak każdą kolejną osobę na NFZ mimo iż wizyta była odpłatna. Podczas tej wizyty dało się odczuć przedmiotowe traktowanie pacjenta i brak zwykłej ludzkiej empatii i życzliwości.