lekarz Izabela Danieluk

Wszystkim którzy wybierają się do Doktor Izabelli Danieluk serdecznie odradzam, byłam umówiona na godzinę 11.20 Pani się spóźniła i wchodziłam do gabinetu dopiero o 12.20 gdyby tego było mało widziałam że lekarka przyjmuje mnie z łaski na wstępie powiedziała, że mam się pospieszyć bo ona o godzinie 13 musi wyjść. Była bardzo opryskliwa, nie przeprowadziła ze mną pełnego wywiadu mimo iż wiedziała, że to mój pierwszy raz na takiej prawdziwej, typowej wizycie u ginekologa, nie chciała mnie słuchać i przerywała mi w pół zdania wyśmiewając moje obawy z którymi przyszłam. Kiedy po wizycie ubierałam się w łazience obok słyszałam jak krzyczy przekleństwa i marudzi bym się pospieszyła. Zachowała się bardzo niekompetentnie, przez cały przepieg wizyty i to iż nawet nie zainteresowała się jakie leki przyjmuję na stałe nie czuję bym mogła zaufać jej i temu co wypisała mi w recepcie.

Nie polecam lekarz nie rzetelny, nie szanujący pacjenta podnoszący głos podczas rozmowy. Pani dr zachowuje sie jak by za karę przyjmowała pacjentów, nie udziela żadnych konkretnych porad. Więcej informacji mozna wyczytać i dowiedzieć sie na stronach internetowych. Pomimo że była to wizyta ciążowa nie zostały mi udzielone żadne informacje o stanie zdrowia dziecka. Nie dowiedziałam sie nic o tym czy będę miała przedłużona zwolnienie i nawet do kiedy. Pod koniec wizyty usłyszałam tylko ,, to wszystko można już wyjść" Draaaamat

Pod koniec wizyty usłyszałam tylko ,, to wszystko można już wyjść" Draaaamat

Pani dr Izabela prowadziła moją ciążę, nie była to ciąża idealna, miałam cukrzycę ciążową, problemy z tarczycą. Mogę powiedzieć, że wspólnie świetnie sobie poradziłyśmy :) Zawsze skłonna do pomocy, na każde pytanie odpowiadała z uśmiechem, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Przy tym wszystkim jeśli chodzi o badanie ginekologiczne jest bardzo delikatna i wszystko odbywa się naprawdę sprawnie. Podczas połogu, miałam pewne komplikacje, to i tak przyjęła mnie poza kolejką Certusa, czułam, że mogę liczyć na nią i jej fachową wiedzę. Ja polecam serdecznie!

Pobyt w klinice Św. Rodziny oceniam na piątkę. Fachowa, kompetentna obsługa, domowa atmosfera,bardzo czyściutko, a pielęgniarki PRZEMIŁE!!!! O leczeniu i operacji dowiedziałam się wszystkiego czego chciałam, Opuściłam szpital w pełni przekonana, że byłam pod opieką najlepszych fachowców. Polecam wszystkim paniom