lekarz Izabela Drębkowska

Wenerolog, Dermatolog

Nie miła,chce na szybko odznaczyć klienta na liście i nara. Nie poświęca czasu,nie robi wywiadu. Opryskliwa i jakby była tam na siłę. Przpisuje leki które mogą pogorszyć sprawę i poważnie naruszyć obecny stan zdrowia pacjenta. Mówię na poważnie.

Jestem bardzo zadowolona, leczenie zastosowane przez Panią Dr, jest skuteczne, otrzymałam wyczerpującą odpowiedź na swoje pytania, a sama pani dr jest mega sympatyczna. Zaufałam i chodzę już kilka lat.

Zaufałam i chodzę już kilka lat.

Pomijając podejście do pacjenta, umawianie na zabiegi ktorych nie moze wykonac bo nie ma do nich preparatów czy narzędzi, oraz ignorowanie pacjentów; przez ponad pol roku leczyla problem metodą której się do tego nie stosuje. Nie polecam.

Niemiła. Na początku wizyty zapytała z czym przychodzę, jak już obejrzała znamiona wokół oka poprosiłam aby zerknęla na dziwną zmianę skórną na ręce, to powiedziała że ona nie może bo ja przyszłam z okiem i jak chce to mam iść do mojego lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie na badanie konkretnie tego miejsca. Absurd! To ma być lekarz?!

Konkretna w stawianiu diagnozy i w doborze odpowiedniego leczenia. Dzięki skutecznemu leczeniu pani doktor pozbyłem się dokuczliwego problemu ,jakim było zapalenie łojotokowe skóry.Polecam !

Brdzo jestem zadowolona z leczenia u Pani Dr , jest wspaniałym,kompetentnym lekarzem,zawsze stara się pomóc i co jest rzadkością ogląda dokładnie zmiany na skórze.

Kompletna ignorancja problemu.Zdecydowanie nie polecam !

Kompletna ignorancja problemu.Zdecydowanie nie polecam !

Zbyt mało czasu poświęca pacjentowi, nie tłumaczy choroby. Wypisuje receptę na leki i po zakończeniu kuracji zaleca kontrolę. Leczenie nieskuteczne. Jest miła, ale nie wzbudza zaufania. Nie polecam!!!!

Serdecznie polecam panią doktor Drębkowską!! Jest wspaniałym dermatologiem! Przepisała mi skuteczny lek w bardzo atrakcyjnej cenie. Szczegółowo mnie zbadała i była dla mnie bardzo uprzejma. Na prawdę polecam!!!

Pani doktor przesympatyczna, bardzo miła - tak twierdzę po pierwszej wizycie. Wysłuchała, powiedziała swoje zdanie, zobaczymy czy przepisane leki pomogą, jak tak to będę skakać pod sufit.