lek. dent. Izabela Dziedzic-Jęsiek

Pani doktor jest super … nawet jeśli się ktoś boi to tak przeprowadzi wizytę ze nawet nie wie się ze było się u stomatologa. Delikatna, profesjonalna i przemiła osoba.

Pani doktor podeszła profesjonalnie do mojej, dość błahej przypadłości, przy okazji wytłumaczyła wszystkie dodatkowe anomalie, doradziła jak się zachować i jaką stosować profilaktykę. Było miło, sympatycznie i przyjaźnie. POLECAM

Bardzo uprzejma, rzeczowa Pani doktor. Nigdy nie mam odczucia, że próbuje się mnie już pozbyć z gabinetu ponieważ czas ją goni. Spokojnie, dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i sprawia wrażenie mocno zainteresowanej zdrowiem pacjenta. Bardzo lubię wizyty u Pani Izy :)

Bardzo lubię wizyty u Pani Izy :)