lek. dent. Izabela Dziedzic-Jęsiek

Pani Doktor to najcudowniejszy stomatolog pod słońcem! Przy mojej nerwicy lękowej (mimo wielki h stresów) po każdej wizycie wychodzę z uśmiechem na ustach! Każdemu życzę tak świetnej, kompetentnej i przemiłej opieki dentystycznej! :)

Mój dzień stał się lepszy! Pani doktor precyzyjnie określiła proces dalszego leczenia,a wizyta odbyła się w przyjemnej atmosferze z dozą fantastycznego poczucia humoru. Pani Izabela do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem co mocno cenię ponieważ przekłada się to na efekt końcowy. Polecam z całego serca Panią doktor szczególnie dla pacjentów strachliwych 😉. Wizyty w gabinecie najczęściej były dla mnie traumatyczne. Cieszę się, że już nie muszą takie być!

Pani doktor jest super … nawet jeśli się ktoś boi to tak przeprowadzi wizytę ze nawet nie wie się ze było się u stomatologa. Delikatna, profesjonalna i przemiła osoba.

Pani doktor podeszła profesjonalnie do mojej, dość błahej przypadłości, przy okazji wytłumaczyła wszystkie dodatkowe anomalie, doradziła jak się zachować i jaką stosować profilaktykę. Było miło, sympatycznie i przyjaźnie. POLECAM

Bardzo uprzejma, rzeczowa Pani doktor. Nigdy nie mam odczucia, że próbuje się mnie już pozbyć z gabinetu ponieważ czas ją goni. Spokojnie, dokładnie tłumaczy wszelkie zagadnienia i sprawia wrażenie mocno zainteresowanej zdrowiem pacjenta. Bardzo lubię wizyty u Pani Izy :)

Bardzo lubię wizyty u Pani Izy :)