dr Izabela Dziekońska-Marciniak

Ginekolog, Ginekolog położnik

Super specjalista.Polecam. Bardzo miła, dokładnie wyjaśniłami mi mój problem. Nie musiałam zadawać dodatkowych pytań.

Witam . Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią doktor. Wspaniała kobieta, świetny fachowiec. Pod jej opieką czułam się całkowicie bezpiecznie. Pomimo "zawirowań" z ciążą zawsze była szczera, udzielała wyczerpujących odpowiedzi na najbardziej szczegółowe moje pytania. Zawsze w kontakcie. Dzięki tej Pani mam zdrowego, dużego synka:)) DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR. Jankiewicz Dorota z Piotrusiem:)

Witam .
DZIĘKUJEMY PANI DOKTOR.
Jankiewicz Dorota z Piotrusiem:)

Bardzo miła i uprzejma, życzę wszystkim takich lekarzy ;)

Bardzo miła i uprzejma, życzę wszystkim takich lekarzy ;)

bardzo miła zeczowa dzieki pani doktor mamy zdrowego synusia jesem bardzo wdzieczna i zycze wszystkim przyszlym mamom takich lekarzy przy porodzie a pani doktor zdrowia i wielu sukcesow

Jak na pierwszą wizytę jestem pod wielkim wrażeniem. Pani doktor poświęca bardzo dużo czasu swoim pacjentkom, jest bardzo miła i wyjaśnia każdy problem. Potrafi doradzić i podbudować człowieka.

Anioł kobieta najwyższe uznanie za fachowość,delikatność,uśmiech,zainteresowanie pacjentem i duża cierpliwość. JEST ŚWIETNYM FACHOWCEM, PROFESJONALISTKĄ W KAŻDYM CALU

Po piersze prawie 2 godz. opużnienie (wizyta prywatna)w przyjmowaniu pacjentek, po drugie trzeba było dopytywć sie o ocenę USG bo sama by nic nie powiedziała(o opis też musiałam sie domagać).Poczułam się jakby chciała mnie tylko zbyć.Porażka tyle kasy wydane i zero konkretych inforamcji czy jest dobrze czy żle a dodam ,że z mężem staramy sie od około roku o dziecko.