Izabela Falkowska

Panią doktor znam od 2015roku. Prowadziła moje 3 zagrożone ciąże. Gdyby nie jej doświadczenie drugi syn zmarby 4 dni przed planowanym CC z powodu małowodzia. Tylko Ona dobrze oceniła sytuacje i na cito skierowala mnie na sale operacyjną. Cierpliwa i wspierajacą w sytuacjach wydawałoby się beznadziejnych, potrafi słuchać. Gdy sytuacja tego wymaga potrafi trzymac w gabinecie nawe i 1h dopóki nie jest pewna, że wszystko z dzieckiem i z mamą jest ok. Jest bezwzględna i potrafi porzadnie ochrzanić gdy widzi, że nie stosujesz się do jej zaleceń, niecierpi ściemniania a ...

Jest bezwzględna i potrafi porzadnie ochrzanić gdy widzi, że nie stosujesz się do jej zaleceń, niecierpi ściemniania a z racji ogromnego doświadczenia po wynikach jest w stanie ocenić jak stosujemy jej zalecenia, więc zalecam być z nią szczerym 😊
Skierowań na badania również Pani doktor nie żałuje.
Polecam Pania doktorz całego serca.

dr, Falkowska jest świetna, zmieniłam swojego lekarza prowadzącego na tą panią doktor i byłam zachwycona!!! Nie wyciąga bezsensownie pieniędzy, miałam robione usg kiedy chciałam i byłym pewna że ja i moja córeczka jesteśmy bezpieczne!! 2 tyg przed terminem trafilam ze skaczącym pulsem na izbę szybko sie mną zajeła (przez telefon) i juz po kilku godzinach i ja i maleństwo byłyśmy bezpieczne witając maleństwo na świecie!!! Polecam z całego serduszka i dalej kontynuuje wizyty u pani doktor!

aż nie chce się komentować poczynań tej Pani ,,doktor". Omijajcie Karową szerokim łukiem i te panią też

Trafiłam do tej Doktor bo miała wolny termin. Stracony czas i nerwy. Jestem ok 40 roku życia w pierwszej ciąży,14 tydzień. Jej zdaniem badania prenatalne to tylko amniopunkcja i koniec. Obojętnym tonem stwierdziła że usg genetyczne i test pappa to nic nie znaczące badania. A ja tak się cieszyłam że dobrze wyszły. Stwierdziła że mam powiększoną macicę ale ona nie wie dlaczego. Zwolnienia nie chciała mi dać bo jej zdaniem wyglądam na zdrową i nie obchodziło jej, że na prawdę czuję się źle, jestem słaba i mam mdłości. Stwierdziła że moje badania krwi sprzed ok 2 miesięcy wyszły dobrze więc mogę wracać do pracy (stresującej i bardzo wyczerpującej ). IDĘ DO INNEGO LEKARZA I NIE CHCE WIDZIEĆ JUŻ TEJ KOBIETY!!!!

Poznałam tą lekarkę w Szpitalu ks. Anny Mazowieckiej, na Karowej 2, gdzie obecnie pracuje (2012 r.)Jestem w 4 ciąży. Nie wzbudziła mojego zaufania, w dodatku jest nieprzyjemna, gburowata, kompletnie niekomunikatywna. Badania zleca niechętnie, czasem w ogóle o nich zapomina.. O USG tez nie pamięta. Mam tylko 1 plusa - bada delikatnie. Luty 2012 r. Inna pacjentka: "zdecydowanie odradzam" <-- 26 stycznia 2012 ZGADZAM SIĘ Z MAMĄ GABI. TA PANI DOKTOR JEST OKROPNA,OPRYSKLIWA, NIEPRZYJEMNA. WYDAJE MI SIĘ,ŻE MA DOSYĆ TEJ PRACY A PACJENTKI TO DLA NIEJ ZŁO KONIECZNE.NIGDY NIE UZYSKAŁAM OD ...

Inna pacjentka: "zdecydowanie odradzam" <-- 26 stycznia 2012

ZGADZAM SIĘ Z MAMĄ GABI. TA PANI DOKTOR JEST OKROPNA,OPRYSKLIWA, NIEPRZYJEMNA. WYDAJE MI SIĘ,ŻE MA DOSYĆ TEJ PRACY A PACJENTKI TO DLA NIEJ ZŁO KONIECZNE.NIGDY NIE UZYSKAŁAM OD NIEJ KONKRETNEJ ODPOWIEDZI NA MOJE PYTANIA.CHCIAŁA MNIE WYPISAĆ O PÓŁNOCY ZE SZPITALA CHOCIAŻ JEJ MÓWIŁAM,ŻE NIE MA KTO PO MNIE PRZYJECHAĆ,NIC JĄ TO NIE OBCHODZIŁO. JEST BARDZO NIECZUŁA . MOJA RADA- DROGIE PANIE SZUKAJCIE INNEGO LEKARZA. <<-- 3 października 2009
(..) Z portalu "Znany lekarz" * Bardzo dobry
* Słaby
4 oceny (50%)
* Bardzo słaby
0 ocen (0%)

Bezpiecznie i fachowo poprowadzona ciąża i odebrany poród. Miła i sympatyczna Pani Doktor. Polecam.

Dzięki Pani Doktor mogę teraz normalnie funkcjonować po skomplikowanym porodzie. Bardzo się cieszę, że akurat trafiłam na Tą Panią Doktor. Jest to osoba bardzo miła, ciepła ale przede wszystkim bardzo dobry fachowiec.Polecam.

Zdecydowanie pozytywne wrażenia, duuuuże zaangażowanie. Miła, sympatyczna, fachowa. Chętnie skorzystam jeszcze raz z jej usług (o ile nadaży się taka okazja). Polecam

wspaniały lekarz, poświęca dużo czasu na objaśnienie wszystkich zawiłości medycznych.