lekarz Izabela Fołta

2,1
1,7
1,7

Czy lekarze nie przechodzą jakichś testów psychologicznych zanim mogą przyjmować pacjentów? Pierwszy raz lekarz sprawił, ze czułam się winna, ze w ogóle do niego przyszłam. Bardzo nieempatyczna Pani, od wejścia czuć nieprzyjemną atmosferę, Pani czerwona na twarzy, możliwe ze potrzebuje jakiejś pomocy, może to ona powinna być leczona, a nie leczyć pacjentów? UCIEKAJCIE od tej Pani, bo wyjdziecie z poczuciem, że jesteście nikim. Nie dziwie się, ze nie ma w ogóle kolejek na wizyty - teraz już wiem dlaczego.

UCIEKAJCIE od tej Pani, bo wyjdziecie z poczuciem, że jesteście nikim.
Nie dziwie się, ze nie ma w ogóle kolejek na wizyty - teraz już wiem dlaczego.

Ta pani doktor to pomyłka służby zdrowia.Swoje niezadowolenie z życia "wylewa" na pacjentów.To nieszczęście .

rowniez poszedlem kiedys z wrastajacym paznokciem z zagrozeniem , pani obejrzala i wyznaczyla termin za kilka tygodni, nie obchodzilo ja to ze nie moglem z bolu chodzic, rowniez dodala ze nie wystawi zwolnienia. Generalnie wielka porazka , dziwie sie ze wogole przyjmuje prywatnie.

wizyta bez zarzutów, pełna fachowość, widać że kobieta zna sie na rzeczy i nie zatrzymała się w rozwoju lekarskim jak wielu innych lekarzy

Odradzam, lekarz nie doinformowany, marnuje skierowanie, musiałem drugi raz iść do swojego lekarza, żeby wystawił mi skierowanie, bo dr odesłała mnie do szpitala, a w szpitalu powiedziano mi, że nie ma potrzeby i mam iść do chirurga w przychodni.

udalam sie do gabinetu prywatnego, wczesniej bedac pacjetka z kasy chorych, i liczac na lepsze traktowanie zaplacilam slono za wizyte.zgadzam sie z poprzednimi opiniami o tej pani,arogancja brak podejscia do pacjenta, zgnusnialosc antypatia, ogolnie zadnej cechy lekarza.zaluje wydanych pieniedzy, byc moze i zna sie na swojej pracy, ale ja juz tego nie ocenie, nie majac ochoty na prawione mi moraly, komentarze na temat ciezkiej pracy lekarzy i marne zarobki, zdecydowalam ze wiecej nie pojawie sie u tak nie grzecznego lekarza.absolutnie nie polecam tego gabinetu/drogo i przeciagane w czasie celowo, wizyta za wizyta/a kontakt z ta pania to trauma.

super podejście do pacjent i ogromna fachowość.

super podejście do pacjent i ogromna fachowość.

Pani doktor przyjęła moją Mamę jak intruza który przeszkadza w "pracy". Na jakiekolwiek pytania czy gojenie się rany na nodze potrwa długo odpowiadała, że potrzeba czasu, a wszyscy by chcieli wszystko od razu. Była nieuprzejma, wręcz arogancka. Więcej do tej Pani mojej Mamy nie zaprowadzę i każdemu kto akurat pilnie nie potrzebuję porady chirurga odradzam wizytę w tym gabinecie.

Na pytanie czy mogę się leczyć pijawkami przy szeregu schorzeń na które choruję,usłyszałam,że ją to nie obchodzi co mi dolega.Do tego antypatyczna,nie odpowiada na pytania i nie chce niczego wyjaśniać.Odradzam !!

odradzam tego lekarza. Niegrzeczna, niechętna do wyjaśnienia czegokolwiek, pacjent czuje się jak intruz. Nic jej nie pasuje i wszystko jest źle - pytanie, wizyta itp. Nie chodzić do tej lekarski chyba że ktoś lubi się poawanturować.