lekarz Izabela Kobusińska-Libergal

Endokrynolog, Internista

Jestem pacjentką od 2009 r. choroby tarczycy. Zawsze jestem dobrze obsłużona, kompetentnie poinformowana. Poleciłam Panią doktor innej koleżance. Też jest zadowolona, szczególnie że może uzyskać wizytę na miejscu, a wcześniej jeździła do Wrocławia.

Nie polecam Pani doktor ponieważ jest bardzo nie miła. Pierwsza wizyta mniej więcej była w porządku ale za drugim razem zostałam nie ładnie potraktowana w ciąży. Jeśli nie zna się prawa to proszę się nie wypowiadać. Proszę przeczytać prawo potem się wypowiadać na temat ciąży. Najważniejsze żeby dać w rączkę pieniążki. Bardzo bezczelna i nie dała dojść do słowa. Wizyta na NFZ, nie polecam nie przyjemna atmosfera. Proszę przeczytać prawo potem się wypowiadać na temat ciąży. I widocznie może to pani jest nie odpowiedzialna. "Proszę więcej nie przychodzić" 😂 Spokojnie nie mam zamiaru.