lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Witam! Bardzo polecam Panią doktor!!!Mam szczęście, że dr Konończuk przyjmuje w naszej przychodni, choć czasem jest się ciężko do Niej dostać. Lekarz z powołania i w pełni zasługuje na tak dobre opinie i oceny. Kompetentna, miła, uprzejma, wszystko wyjaśnia. Zdecydowanie godna polecenia.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGOKOLWIEK SPOTKAŁAM. CELNOŚĆ DIAGNOZY ORAZ PRZEPISYWANYCH LEKÓW OCENIAM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM. WSPANIAŁY PEDIATRA I ALERGOLOG DZIECIĘCY.

W dobie powszechnego narzekania na służbę zdrowia,doktor Konończuk jawi się jako postać z innej bajki.Pacjenta traktuje podmiotowo, z wielką życzliwością i autentyczną chęcią pomocy.Jest wnikliwa i zaangażowana,co świadczy,że poważnie traktuje swój zawód a nade wszystko pacjenta.O kompetencjach Pani doktor nie ma co dyskutować, bo świadczą o tym tłumy pod Jej gabinetem.Moje bliźniaki idą na wizyty do doktor jak do członka rodziny a nie do pani w białym fartuchu,która zbolała i znudzona "odfajkuje" kolejnych petentów.PO prostu EKSTRAKLASA!!!

Super dla doroslych rowniez. Niezwykle zyczliwa i kompetentna. Nie ma problemu z uzyskaniem skierowania na dodatkowe badania. Mozna zapytac o wszystko.

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Białystok"?

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3