lekarz Izabela Konończuk

Alergolog dziecięcy, Pediatra

Syn jest pod opieką Pani Doktor od dawna. Jest Dzieckiem bardzo chorowitym, więc często odwiedzamy naszą Dr Izę. Ogromna wiedza, cudowne podejście do Małego Pacjenta, ale również do Rodzica. Cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie zostawi z problemem. Jestem ogromnie wdzięczna za wsparcie i troskę o mojego Syna. Dziękuję.

Wspaniała pani doktor. Miałem problemy psychiczne przez które nie mogłem funkcjonować na co od razu dostałem odpowiednie, działające, silne leki. Polecam!

Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi opiniami o pani doktor. Po prostu ludzki lekarz :) Lecze się jako osoba dorosła ale z pewnością jeśli swoje dzieci również będę leczyć u pani doktor.

Witam! Bardzo polecam Panią doktor!!!Mam szczęście, że dr Konończuk przyjmuje w naszej przychodni, choć czasem jest się ciężko do Niej dostać. Lekarz z powołania i w pełni zasługuje na tak dobre opinie i oceny. Kompetentna, miła, uprzejma, wszystko wyjaśnia. Zdecydowanie godna polecenia.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGOKOLWIEK SPOTKAŁAM. CELNOŚĆ DIAGNOZY ORAZ PRZEPISYWANYCH LEKÓW OCENIAM NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM. WSPANIAŁY PEDIATRA I ALERGOLOG DZIECIĘCY.

W dobie powszechnego narzekania na służbę zdrowia,doktor Konończuk jawi się jako postać z innej bajki.Pacjenta traktuje podmiotowo, z wielką życzliwością i autentyczną chęcią pomocy.Jest wnikliwa i zaangażowana,co świadczy,że poważnie traktuje swój zawód a nade wszystko pacjenta.O kompetencjach Pani doktor nie ma co dyskutować, bo świadczą o tym tłumy pod Jej gabinetem.Moje bliźniaki idą na wizyty do doktor jak do członka rodziny a nie do pani w białym fartuchu,która zbolała i znudzona "odfajkuje" kolejnych petentów.PO prostu EKSTRAKLASA!!!

Super dla doroslych rowniez. Niezwykle zyczliwa i kompetentna. Nie ma problemu z uzyskaniem skierowania na dodatkowe badania. Mozna zapytac o wszystko.

Każdego pacjenta traktuje poważnie , poradzi co należy , rozmawia na każdy temat, mimo iż pracuje państwowo na każdego ma czas polecam

lekarz z powołania naprawdę polecam, wiele razy Pani Doktór pomogła moim dzieciom które mają problemy z alergią, bez potrzeby nie faszeruje dzieci antybiotykami, wspaniałe podejście do pacjentów a w szczególności do dzieci

Nie znam lepszego lekarza dla dziecka!! Jest rewelacyjna, z podejściem, ogromną wiedzą, można o wszystko wypytać, nie ma dla niej głupich pytań, mogę z czystym sercem polecić ją każdemu. Jako alergolog - bez dwóch zdań jest najlepsza w Białymstoku, wcześniej panikowałam nad każdą plamką a teraz już wiem co i jak, nie ma problemu ze skierowaniami czy badaniami, POLECAM GORACO