Izabela Korzeniowska

Pediatra

Szczerze polecam dr Korzeniowską! Na pierwszym miejscu stawia zdrowie małego pacjenta, o czym świadczy jej dyspozycyjność. Kiedy córeczka zaczeła kasłać i dostała katarek, poczułam się bezradnie. Była niedziela a mieszkamy w małej miescowości 25 km od Piotrkowa. Nie wiedziałam co mam zrobić, biłam się z myślami czy jechać na pogotowie. Bałam się czekać ten jeden dzień, żeby móc jechać do przychodni, ponieważ u małych dzieci infekcja mogła by się szybko rozwinąć. A córka ma dopiero 2 miesiące, więc katar szybko mógł by przejść w dolne drogi oddechowe. Zdecydowałam się zadzwonić do dr Korzeniowskiej. Poczułam ulgę, kiedy usłyszałam "jak najbardziej, proszę przyjechać". Pani doktor szczegółowo zbadała moją córunię, i co ważne - nie przepisała od razu antybiotyku, tylko inne lekarstwa, które powinny pomóc. Dokładnie wytłumaczyła chorobę i to jak powinnam postępować, jak podawać lekarstwa. Naprawdę dziękujemy za poświęcony czas i profesjonalne podejście! Z czystym sumieniem polecam!

Pełny profesjonalizm. Doświadczenie w kontaktach z dzieckiem. Trafiona diagnoza. Po 6 miesiącach syn wreszcie przespał całą noc. Bardzo dziękujemy!!!!!!!!!

najlepszy lekarz na swiecie, bardzop omocny , bez żadnych problemów dostępny.

najlepszy lekarz na swiecie, bardzop omocny , bez żadnych problemów dostępny.

Pediatra godna polecenia. Zawsze pomocna i dyspozycyjna dla małego pacjenta. Bada dzieci bardzo dokładnie.

Lekarz przyjazny dziecku, dokładny, nie bagatelizuje żadnych objawów, zdrowie ponad wszystko. POLECAM !

Wciąż poszukujesz "Pediatra Piotrków Trybunalski"?

Baczyńskiego 24

Piotrków Trybunalski
Poradnia dla Osób z Problemami Alkoholowymi
Roosevelta 3
SPZOZ
Zalesicka 41

Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy
"Centrum Medyczne Szpital Świętej Rodziny'''' Sp. z o.o.
ulica Wigury 19
90-302 Łódź