Izabela Korzeniowska

To prawdopodobnie jeden z lepszych pediatrów w Piotrkowie. Polecam, widać od razu, że Pani dr ma doswiadczenie, dużo cierpliwości i niebywałą klasę!

Szczerze polecam dr Korzeniowską! Na pierwszym miejscu stawia zdrowie małego pacjenta, o czym świadczy jej dyspozycyjność. Kiedy córeczka zaczeła kasłać i dostała katarek, poczułam się bezradnie. Była niedziela a mieszkamy w małej miescowości 25 km od Piotrkowa. Nie wiedziałam co mam zrobić, biłam się z myślami czy jechać na pogotowie. Bałam się czekać ten jeden dzień, żeby móc jechać do przychodni, ponieważ u małych dzieci infekcja mogła by się szybko rozwinąć. A córka ma dopiero 2 miesiące, więc katar szybko mógł by przejść w dolne drogi oddechowe. Zdecydowałam się zadzwonić do dr Korzeniowskiej. Poczułam ulgę, kiedy usłyszałam "jak najbardziej, proszę przyjechać". Pani doktor szczegółowo zbadała moją córunię, i co ważne - nie przepisała od razu antybiotyku, tylko inne lekarstwa, które powinny pomóc. Dokładnie wytłumaczyła chorobę i to jak powinnam postępować, jak podawać lekarstwa. Naprawdę dziękujemy za poświęcony czas i profesjonalne podejście! Z czystym sumieniem polecam!

Pełny profesjonalizm. Doświadczenie w kontaktach z dzieckiem. Trafiona diagnoza. Po 6 miesiącach syn wreszcie przespał całą noc. Bardzo dziękujemy!!!!!!!!!

najlepszy lekarz na swiecie, bardzop omocny , bez żadnych problemów dostępny.

najlepszy lekarz na swiecie, bardzop omocny , bez żadnych problemów dostępny.

Pediatra godna polecenia. Zawsze pomocna i dyspozycyjna dla małego pacjenta. Bada dzieci bardzo dokładnie.

Lekarz przyjazny dziecku, dokładny, nie bagatelizuje żadnych objawów, zdrowie ponad wszystko. POLECAM !

Jesteśmy pełni podziwu dla tej pani. Nie myślałem że jeszcze istnieją tacy lekarze. Polecam gorąco.

Mam malutką córkę, która ma 7 m-cy. Z powodów, o których nie chciałbym wspominać, mam "za sobą" już kilku pediatrów z Bełchatowa, którzy bardzo bagatelizują problemy zdrowotne mojej córki albo robią to na tzw. odwal się, albo unikają wszelkiej odpowiedzialności. Wybrałem się więc do Piotrkowa, gdzie córeczkę moją przebadała Pani doktor od stóp do głów w całym tego słowa znaczeniu. Na dodatek przy tym bardzo fachowo ujmując problemy. Poświęciła nam prawie godzinę. Serdeczna, bardzo ciepła i miła osoba. Gorąco polecam!