lekarz Izabela Kowalkowska

Dermatolog

Pani dr jest osoba kapetetna zyczliwa i posiadajaca cierpliwosc do pacjta juz kilkakrotnie przebywalam na oddziale ktorym pani dr kieruje i uwazam ze ona jako ordynator na tym oddziele solidnie wykonuje swoja prace za co ja jestem jej dozgonie wdzieczna za pomoc zrozumienie itroske ktora mi okazala a mianowicie gdzie inni lekarze chcieli amputacji to pani dr zawdzienczam uratowanie jej polecam

Profesjonalizm, wiedza medyczna, dokładny wywiad lekarski i idealnie dobrane leczenie. Takich lekarzy jak Pani doktor należy szukać i tylko do takich chodzić na wizyty. Gorąco polecam!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mało teraz takich lekarzy. Polecam wszystkim muszącym skorzystać z pomocy lekarza. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przed wizytą u p. doktor byłem w kilku miejscach i niestety problemu nie udało się rozwiązać. Po pierwszej wizycie i przepisaniu leków przeszło w tydzień - strzał w '10', może było łatwiej bo wiadomo co wcześniej przepisywano (i nie działało), ale moje wrażenie jak najbardziej pozytywne:)

Pani doktor jest rewelacyjna!!! mimo że na pierwszej wizycie wydawała mi się chłodna i mało zainteresowana moim problemem, to każda następna pozytywnie mnie do niej nastawiła. Dzięki niej moje problemy z trądzikiem znacznie się zmniejszyły. Na ostatniej wizycie długo ze mną rozmawiała i doradzała jak pozbyć się blizn na twarzy, doradziła mi metodę, którą sama na sobie sprawdziła. Dokładnie wytłumaczyła na czym to polega i jak zapłacić jak najmniej:) Gorąco polecam i pozdrawiam Panią doktor!!!!

Moja córka miała duże problemy skórne, leczone na różne sposoby, pani doktor przeprowadziła wnikliwy wywiad i trafnie określiła uczulenie na detergenty zalecając odpowiednie leczenie Serdecznie polecam

Najlepszy dermatolog jakiego znam inni dermatolodzy leczyli latami i nie wiedzieli co jest a pani doktor postawiła diagnozę i wszystko od razu wiadomo szczerze polecam !

Pani Dokror jest bardzo kompetentna i miła. Pomogła mi pozbyć się problemu ze skórą, co niestety nie powiodło się innym lekarzom.

Bardzo kompetentny lekarz, słucha pacjenta, udziela rzeczowych wyjaśnień i zaleceń. Kieruje przebiegiem leczenia tak aby sprawnie rozwiązać problemy pacjenta, a nie kierować go z poradni do poradni. Atmosfera wizyty kulturalna i przyjazna pacjentowi. Polecam.

WSPANIAŁA KOMPETENCJA I WYROZUMIAŁOŚĆ. Pani doktor zna się na schorzeniach skórnych. Trądzik wyleczyła. Dziękuje i polecam szczerze !

Trądzik wyleczyła.
Dziękuje i polecam szczerze !

Wciąż poszukujesz "Dermatolog Toruń"?

dr
Magdalena Łuczak