Byłam z mężem na wizycie w sprawie syna, Pani psycholog bez żadnych wątpliwości stwierdziła uzależnienie od multimediów, kazała jechać do szpitala psychiatrycznego twierdząc, że sobie inaczej nie poradzimy, ze przy odstawieniu syn będzie agresywny, że pierwsze 5 dni będzie najgorsze. Kazała usunąć z domu tv, mimo iz mowilam, ze nie ogladamy tv, odstawić calej rodzinie tel.,i chować przed synem. Byliśmy, zszokowani, bo rzeczywiście wskazywalismy na fakt, że syn w związku z lękami nie chodzi do szkoły i wtedy korzysta z tableta, ale to co usłyszeliśmy było szokujące. Pani Krauze stwierdziła, że przydał nam się kubeł zimnej wody i że syn wymaga leczenia szpitalnego. Mimo, że mówiliśmy, że problem mamy od 3 lat, że sieę obecnie nasila, a wcześniej syn nie korzystał w ogóle z multimediów, nie ma także telefonu. Usłyszeliśmy, że musieliśmy coś przegapić. Na ostatnie o terapię dala do zrozumienia, że nas nie stać i tylko szpital. Wizyta kosztowała 300 zł. Dostaliśmy namiar po znajomości, więc byliśmy nastawieni, że to dobry specjalista.
Podjęliśmy decyzję o odstawieniu tych multimediów, okazało się, że syn w ogole nie przejawiał zainteresowania, zapytał ze 2 razy i tyle. Po konsultacji z innym specjalistą psychologii zasugerowano diagnozę w kierunku aspergera. Wizyta u psychiatry, na podstawie tych samych opisów co u Pani psycholog, bez sugerowanie czegokolwiek Pani psychiatra zapytała, czy jakikolwiek psycholog sugerował aspergera. Po wizycie z synem padła diagnoza zespół aspergera. Teraz jak już mam widzę o tym zaburzeniu okazało się, że objawy są typowe i aż trudno uwierzyc, ze psycholog poszła w tak dziwnym kierunku. Na szczęście nie posłuchaliśmy, nie zamknęliśmy dziecka w.szpitalu zgodnie z sugestią, nie ma żadnego uzależnienia, dziecko jest objęte pomocą i jak widać nie trzeba było być alfą i omegą a jedynie psychologiem z odpowiednią wiedzą, aby zauważyć problem. Nie polecam, zrobilibyśmy dziecku krzywdę.

Byłam z partnerem u pani Krauze na terapii dla par. Podczas trwania terapii pani Krauze konsultowała indywidualnie mojego (byłego już) partnera. Żadne z nich nie poinformowało mnie o tych konsultacjach. Domyśliłam się tego sama po zauważeniu stronniczości pani doktor. Gdy zapytałam panią Krauze,czy konsultowała partnera indywidualnie-zasłoniła się tajemnicą zawodową. Wcześniej partner potwierdził, że był u Krauze na indywidualnych spotkaniach.Krauze nie jest zrzeszona w PTP.

Byłam tylko na jednej konsultacji, gdyż według Pani Doktor dziecko nie potrzebowało działań terapeutycznych. Sesja trwała prawie półtorej godziny, bez poczucia, że zabieram za dużo czasu. Pani Doktor kompetentna, robi szeroki wywiad, pełna empatii wobec rodzica i zdecydowanie stojąca po stronie dziecka. Wyszłam ze spotkania z nią z konkretną wiedzą, jak o pewnych sprawach rozmawiać i co robić, a jednocześnie wzmocniona emocjonalnie. Polecam!

pani doktor bardzo kompetentna ale niestety nie prwadzi sama terapii tylko jej uczennice młode sympatyczne osoby ale niestety bez doświadczenia. szkoda to nie to samo co pani Krauze.

Bardzo dobry specjalista. Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry specjalista. Zdecydowanie polecam.

Jedyny fachowy psycholog jakiego mieliśmy okazję spotkać. Jej metody pracy są rzeczywiście inne od wszystkich spotykanych do tej pory. Jesteśmy absolutnie przekonani do niej tym bardziej, że nasze dziecko tylko i wyłącznie dzięki niej uzyskało właściwą diagnozę oraz sposób prowadzenia terapii. bardzo polecamy. Terapia jest droga ale skuteczna i szybka

Niestety, przez Panią psycholog straciliśmy w terapii dziecka wiele cennego czasu. O pieniądzach nie wspomnę. Pani doktor nie była w stanie rozpoznać Zespołu Aspergera. Zaleciła nam terapię, która zupełnie nie była potrzebna, nie przyniosła żadnych efektów. Diagnozę postawiła na podstawie rozmowy z rodzicami. Dziecko w tym czasie bawiło się w drugim pokoju, a zabawa ta była nagrywana. Za rozmowę z nami 200 złotych, drugie 200 za nagranie i obserwację dziecka. Taka metoda pracy pani Krauze w naszym przypadku zupełnie się nie sprawdziła. Właściwa diagnoza została postawiona ponad pół roku później, ...

Taka metoda pracy pani Krauze w naszym przypadku zupełnie się nie sprawdziła. Właściwa diagnoza została postawiona ponad pół roku później, gdy wreszcie trafiliśmy do osoby kompetentnej. W terapii czas jest ważny. My, przez panią Krauze, straciliśmy go sporo.

Pani Doktor jest osobą pełną empatii, stara się rozwiązać każdy problem, jest pomocna, jej rady spradzają się, jest obiektywna, uczciwie podchodzi do pacjentów.

Polecam, wydaje się drogo, ale terapia trwa znaczenie krócej w porównaniu z innymi psychoterapeutami. Pani Krauze jest skuteczną profesjonalistką.

Polecam Panią dr Izabelę, świetna specjalistka, super zajęcia dla dzieci, w moim przypadku była ostatnią możliwością, bo niekt nie potrafił powiedzieć jak postępować z dzieckiem