Spędzam urlop w Węgierskiej Górce. Nagle zabolał mnie ząb. Żaden stomatolog nie chciał mi pomóc z wyjątkiem Pani dr Kubaszek. Ona jedyna mnie przyjęła i pomogła uporać się z bólem. Była bardzo kompetentna. Bardzo dziękuję za pomoc i empatię. Szczerze polecam dr Kubaszek

Bardzo dziękuję za pomoc i empatię.
Szczerze polecam dr Kubaszek

Dentysta, młody chłopak, pod względem zawodowym bez zarzutu, ale ceny wygórowane. 200 zł za wypełnienie, 15 min roboty, to stawka grubo powyżej średniej dla woj, śląskiego oraz Bielska-Białej a to przecież Węgierska Górka miejsce nie najbogatsze w woj. śląskim. Prześwietlenie 70 zł a nieskomplikowana ekstrakcja,20-25 minut 300 zł, to też grubo powyżej średnich stawek. Trzy wizyty i duża część emerytury wylądowała na koncie Pani Izabeli Kubaszek.

Trzy wizyty i duża część emerytury wylądowała na koncie Pani Izabeli Kubaszek.

Mialam dzis u tej Pani zabieg chirurgiczny, ktory byl przeprowadzony super profesjonalnie. Podawanie znieczulenia zupelnie bezbolesne, a reszta wogole mozna bylo zasnac na fotelu. (Naleze do osob cierpnacych na sama mysl o dentyscie). Pani doktor jest bardzo mila, opanowana, potrafi rozluznic nawet bardzo wystraszonego pacjenta. Mocno polecam, szczegolnie dla osob bojacych sie wizyt u stomatologa. Dosc dlugo czeka sie na wizyte, ale naprawde warto.

Dosc dlugo czeka sie na wizyte, ale naprawde warto.

Bardzo miła i kompetentna, lekarz godny polecenia

Bardzo miła i kompetentna, lekarz godny polecenia

Pani doktor sie wymądrza i nie do konca profesjonalnie podchodzi do pacjenta.

Pani doktor sie wymądrza i nie do konca profesjonalnie podchodzi do pacjenta.

Bardzo dobra specjalistka -chirurg stomatolog.Potrafi trafnie zdjagnozować przyczynę i zdecydowanie pomóc...skutecznie......Bardzo fachowe i przyjazne podejście do pacjenta w rożnym wieku.Da się wyczuć opanowanie i wysoką jakość oferowanych usług. Lekarz godny polecenia.