Izabela Kujawa

ma czas na małego pacjenta. syn nie ma oporów by do niej chodzic zawsze jakos go zagada, zapyta o przedszkole

Pani dr Kujawa jest naprawde wspaniałym lekarzem, chodziłam do niej od dziecka, moja siostra też, a teraz chodze z moją córeczką chociaż mam daleko do przychodniw której pracuje . polecam w 1000000%

Pani Dr. Kujawa To naprawdę lekarz z Powołania. zaczęłam do niej chodzić jak mój syn miał 9 mies. teraz ma prawie 6 lat.i caly czas jest pod opieką Dr. Kujawy.To naprawdę bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek.Polecam na 100 procent.

Pani doktor Kujawa jest najlepszą lekarką jaką znam.Leczyła mnie jako dziecko i etraz leczy mojego syna. Jest miła, uprzejma i zawsze idzie z nia porozmawiać.Diagnozy zawsze byly dobre a leki zawsze pomagały. Poleciłabym ja każdemu kto by sie wahal jaka lekarke wziac dla dziecka

świetna Pani doktor, miła i pomocna:) mój maluszek ją uwielbia i zawsze ma czas dla pacjenta:)

Pediatra godny polecenia,zawsze służy pomocą,poważnie podchodzi do małego pacjenta nie szczędzi badań.Zawsze uśmiechnięta i miła....POLECAM

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Stara się dokładnie wyjaśnić każdy problem.

Bardzo miła i kompetentna lekarka. Stara się dokładnie wyjaśnić każdy problem.

pediatra z sercem, pamięta swoich małych pacjentów, bardzo pomocna, polecam na 100%