lekarz Izabela Kutyła

Internista, Lekarz rodzinny

Zdecydowanie polecam! Jestem zachwycona panią doktor.

Zdecydowanie polecam! Jestem zachwycona panią doktor.

Pani doktor jako jedyna trafnie rozpoznała chorobę u mojego 10 letniego syna i zastosowała skuteczne leczenie. W pełni potwierdzam wszystkie bardzo dobre opinie na Jej temat i gorąco polecam. Dzięki takim lekarzom człowiek odzyskuje wiarę w sens leczenia... Dziękuję Pani Doktor w imieniu mojego syna Maćka

Dziękuję Pani Doktor w imieniu mojego syna Maćka

Mam niewiele ponad 50 lat. Z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania zmieniłam lekarza rodzinnego i trafiłam pod skrzydła pani dr Izabeli Kutyła. Gdyby nie ona, do dziś nie wiedziałabym tego, co wiem dzis. Bo nie odczuwalam zadnych dolegliwosci, ktore sklanialyby mnie do wykonania jakichs dziwnych badan. A pani dr rzekła, że w tym wieku trzeba sprawdzic to i owo i skierowala na wlasciwe badania. I chwala Bogu! Bo wczesnie wykryto to, co pozniej leczyc byloby moze za pozno. Dziękuję, Pani dr.!

Dziękuję, Pani dr.!

Bardzo polecam dr Kutyłe. Od pierwszej wizyty, jest moją faworytką w obszarze lekarzy rodzinnych. Bardzo zaangażowana, uprzejma i traktująca pacjentów partnersko.

Gorąco polecam usługi pani doktor. Jest bardzo miła, dociekliwa i kompetentna. Lekarz z powołania. Przygotowywała mnie do ciąży i nadal "pilnuje" zdrowia mojej rodziny.