lekarz Izabela Kwaśniewska

Laryngolog, Foniatra

Szukałam długi czas lekarza laryngologa który by pomógł na terenie całej Łodzi - byłam u 6 - nikt nie był w stanie mnie wyleczyć a choroba postępowała, w internecie znalazłam namiary na Panią doktor - i udało się pół roku leczenia i wszystko w najlepszym porządku - bardzo polecam .

lekarz przereklamowany i prywatne wizyty bardzo drogie, a do tytułu profesora daleko.

Pani doktor bardzo zaangażowana , poświęca dużo czasu i serca człowiekowi. Gabinet doskonale wyposażony. Gorąco polecam:)

spóźnić się na umówioną wizytę do włąsnego prywatnego gabinetu godzinę wizytę to już zdecydowany brak poszanowania pacjelnta

Świetny specjalista laryngolog i foniatra, posiada cały niezbędny sprzęt medyczny (kamerki itd). Zawsze znajdzie czas. Przyjmuje publicznie i prywatnie- zazwyczaj dopiero po przekroczeniu limitu zakontraktowanego z NFZ. Gorąco polecam!