dr n. med. Izabela Lenartowicz

Dermatolog estetyczny

Polecam wizytę w gabinecie Med Estetica. Można spokojnie oddac się tam w ręce sympatycznym i odpowiednim fachowcom. Ja sobie wypełniłam zmarszczki po kryjomu przed moim facetem, który leczy sobie zmiany skóryne równiez u Pani Lenartowicz ... spokojnie mozna liczyc w tym miejscu na dyskrecję!

Byłam u Pani Izabeli Lenartowicz w jej gabinecie Med Estetica. Jestem bardzo zadowolona z pomocy jąką od niej uzyskałam.Teraz jestem stałą klientką i muszę przyznać ze z rok na roku starzeję się tylko.... na papierze:) Skteczność zabiegów mogę ocenić na 100%.

Mialam bardzo duży problem z róznymi wypryskami na twarzy ( a mam 40 lat!!). Pani Lenartowicz bardzo mi pomogła, moja twarz zrobiła sie teraz super gładka. Po wyleczeniu mojego głównego problemu zdecydowałam sie jeszcze na inne zabiegi- tym razem te upiększające i pozbywające sie zmarszczek i tez jestem bardzo zadowolona!!

Niesamowita pani doktor,żeby tak wszyscy medycy mieli takie podejście i wiedzę merytoryczną(pełna fachowa porada,żadnego naciągania), to wszyscy pacjenci byliby zachwyceni.po wizycie u pani doktor mam piękne usta!!!zero zmarszczek i czuję sie o wiele młodsza :).Polecam bardzo gorąco!

Zdecydowałam sie za namową przyjaciółki na wykonanie paru zabiegów w Klinice Pani doktor Lenartowicz i jestm pod wrazeniem efektów(skulpra,lipoliza,botox) i bardzo merytorycznego podejścia Pani doktor, a na dodatek panuje tam przemiła atmosfera.Polecam zdecydowanie

Witam, Pani doktor Lenartowicz jest prawdziwym fachowcem,bardzo szybko nawiązuje kontakt z pacjentem, odpowiada na każde pytania, doradza jak coś jest niejasnego. Rzetelnie podchodzi do swoich zadań. Takich lekarzy nam trzeba! Gorąco polecam!

Witam,

Bardzo sympatyczna Pani doktor,podchodzi do pacjenta całościowo.Jestem zadowolona z wizyty.Polecam

Bardzo dobry gabinet,mialam zabiegi do skory mieszanej,twarz mi sie bardzo wygladzila, Pani doktor ma duza wiedze i sporo doradza co do pielegnacji na co dzien. Szczerze polecam!

Pani Doktor podchodzi do pacjentów bardzo indywidulanie i kompleksowo.Jest bardzo dobrym specjalistą z dużym doświadczeniem.Zawsze jestem zadowolona z efektów leczenia. jest godna polecenia.

jest godna polecenia.

jestem bardzo zadowolona z usług w Klinice MedEstetica.Profesjonalne podejście,przystepne ceny i bardzo moła i kompetentna pani doktor.Polecam i na pewno tam wrócę