lekarz Izabela Misiak-Boike

Neurolog

Wspaniała lekarka. Badanie pacjenta przeprowadza bardzo dokładnie. Wnikliwie analizuje kazdą dolegliwość zgłoszoną przez pacjenta. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Kieruje na badania diagnostyczne. Rozmawia z pacjentem, udziela odpowiedzi, uczy jak postępować w chorobie, jak ćwiczyć itd. Przy tym jest empatyczna, uśmiechnięta i miła. Polecam pacjentom neurologicznym takiego lekarza jakim jest Pani Doktor Izabela Misiak-Boike. Wizyta u Niej to zero stresu!!!! Wszystkiego Dobrego dla Dobrej Lekarki!!!

Wszystkiego Dobrego dla Dobrej Lekarki!!!

Lekarz z powołania, z ogromną wiedzą i życzliwym podejściem do ludzi. Szczerze polecam. Poza Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy Pani Doktor przyjmuje w przychodni MATOPAT.

Polecam Panią Doktor to właśnie Pani wyleczyła mnie z epilepsji wcześniej lekarz przy każdej wizycie wypisywał mi tylko recepty i żegnał przypadkiem trafiłem na panią bo akurat leki mi się skończyły więc zmieniłem lekarza na obecną panią Izabele i od 2 lat nie mam ataków epilepsji i mogę funkcjonować normalnie

Leczę się u pani doktor od lat. Miałam pełne zaufanie do Pani doktor, ale po wizycie w szpitalu i konsultacji u innych specjalistów zaczęłam się zastanawiać. Postawiono sprzeczną diagnozę do diagnozy Pani doktor. Pani doktor nie wierzy w opinie innych specjalistów. A leczenie pani doktor ostatnio nie działa tak jak powinno. Objawy które u mnie występują pani doktor nie uznaje za typowe dla mojej choroby, natomiast dla innych lekarzy są klasyczne w mojej chorobie.

Pani doktor dokładnie mnie zbadała wysłuchała zapoznała się dokumentacją medyczną skierowała na rezonans magnetyczny i rehabilitację.Poswieca dużo czasu pacjenta miła kompetentna bardzo dobry neurolog polecam!

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu na badanie trafnie zdiagnozowała chorobe kręgosłupa po operacji też była zaangażowana aby postawić mnie na nogi. Teraz pracuje fizycznie i normalnie funkcjonuje. Polecam tę panią neurolog

Polecam tę panią neurolog

Pani doktor rzeczowa, wyrozumiala i zdecydowana w działaniu. skierowała mnie do szpitala natychmiast choć inny lekarz przepisał mi leki które po 3tygodniach nic nie pomogły. jestem w trakcie diagnozowania więc zobaczę co to będzie. wiem tylko że niepotrzebnie cierpiałam. kompetentna i empatyczna Polecam

Mi Pani Doktor nie pomogła. Po początkowych podejrzeniach próby wyłudzenia rezonansu i L4 dopiero po 4 tygodniach nieustępującego bólu zdecydowała się skierować na badania. Kuriozalne było, że zapisując mi silne leki, nie wspomniała ani nie zapisała mi żadnych leków osłonowych. Odradzam.

Polecam wizyty u pani doktor,ale właśnie to "ale" dobrze by było gdy lekarz prowadzący był na bieżąco z funkcjonowaniem służby zdrowia.Na myśli mam skierowania na różne zabiegi wspomagające funkcjonowanie nr.rehabilitacje .Dostałam pakiet do wykorzystania z dużym uśmiechem wyszłam z gabinetu z nadzieją na zdrowie.Kiedy zaczęłam dzwonić,jeździć po przychodnich różnych okazało się,że terminy są tak odległe,nie mam szans na leczenie już w tym roku.Może następna wizyta z tego powodu u psychiatry,bo z pracy pewnie będą chcieli mnie zwolnić gdyż nie jestem już tak funkcjonalnym pracownikiem.Przykre,ale prawdziwe.Polskie realia leczenia.

Wspaniała Pani Doktor. Jestem skłonna polecić ją każdemu, kto potrzebuje leczenia neurologicznego. Doskonale podchodzi do pacjenta, zadaje szczegółowe pytania, by postawić diagnozę. Z chęcią zapoznaje się z opinią najbliższych, gdy zbiera informacje na temat choroby. Lekarz z powołania, co widać po 5 minutach rozmowy. Polecam serdecznie!