lekarz Izabela Misiak-Boike

Neurolog

Jestem pacjentką pani doktor na NFZ, mimo tego wizyta trwa długo, wyczerpujące informacje, badanie , dokładne oglądanie i tłumaczenie wyników. Poza tym zwykła ludzka życzliwość, bez zniecierpliwienia odpowiada na wszystkie pytania. Otrzymałam skierowania na badania i dalsze konsultacje bez żadnego problemu, razem z zaleceniem co robić w razie wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów. Zdecydowanie polecam za kompetencję ale także za uprzejmość i empatię.

Pani doktor to prawdziwy lekarz z powołania. Podejście do pacjenta, wiedza medyczna, poświęcony czas i ogólne podejście jako całokształt jest na najwyższym poziomie. Badanie na każdej wizycie, dokładnie i bardzo szczegółowo zbierany wywiad..Pomogła mi nie raz w najróżniejszych schorzeniach i bardzo bym chciała by każdy lekarz miał tyle empatii do pacjenta. Jak dla mnie to nie tylko wspaniały lekarz, ale i wspaniały człowiek. Leczę się u Pani doktor już kilka lat i nie zamierzam zmieniać.

Leczę się u Pani doktor już kilka lat i nie zamierzam zmieniać.

Lekarz z powołania, z ogromną wiedzą i życzliwym podejściem do ludzi. Szczerze polecam. Poza Wojewódzkim Ośrodkiem Medycyny Pracy Pani Doktor przyjmuje w przychodni MATOPAT.

Wspaniała lekarka. Badanie pacjenta przeprowadza bardzo dokładnie. Wnikliwie analizuje kazdą dolegliwość zgłoszoną przez pacjenta. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Kieruje na badania diagnostyczne. Rozmawia z pacjentem, udziela odpowiedzi, uczy jak postępować w chorobie, jak ćwiczyć itd. Przy tym jest empatyczna, uśmiechnięta i miła. Polecam pacjentom neurologicznym takiego lekarza jakim jest Pani Doktor Izabela Misiak-Boike. Wizyta u Niej to zero stresu!!!! Wszystkiego Dobrego dla Dobrej Lekarki!!!

Wszystkiego Dobrego dla Dobrej Lekarki!!!

Pani doktor dokładnie mnie zbadała wysłuchała zapoznała się dokumentacją medyczną skierowała na rezonans magnetyczny i rehabilitację.Poswieca dużo czasu pacjenta miła kompetentna bardzo dobry neurolog polecam!

Leczę się u pani doktor od lat. Miałam pełne zaufanie do Pani doktor, ale po wizycie w szpitalu i konsultacji u innych specjalistów zaczęłam się zastanawiać. Postawiono sprzeczną diagnozę do diagnozy Pani doktor. Pani doktor nie wierzy w opinie innych specjalistów. A leczenie pani doktor ostatnio nie działa tak jak powinno. Objawy które u mnie występują pani doktor nie uznaje za typowe dla mojej choroby, natomiast dla innych lekarzy są klasyczne w mojej chorobie.

Polecam Panią Doktor to właśnie Pani wyleczyła mnie z epilepsji wcześniej lekarz przy każdej wizycie wypisywał mi tylko recepty i żegnał przypadkiem trafiłem na panią bo akurat leki mi się skończyły więc zmieniłem lekarza na obecną panią Izabele i od 2 lat nie mam ataków epilepsji i mogę funkcjonować normalnie

Bardzo dobry lekarz poświęca dużo czasu na badanie trafnie zdiagnozowała chorobe kręgosłupa po operacji też była zaangażowana aby postawić mnie na nogi. Teraz pracuje fizycznie i normalnie funkcjonuje. Polecam tę panią neurolog

Polecam tę panią neurolog

Mi Pani Doktor nie pomogła. Po początkowych podejrzeniach próby wyłudzenia rezonansu i L4 dopiero po 4 tygodniach nieustępującego bólu zdecydowała się skierować na badania. Kuriozalne było, że zapisując mi silne leki, nie wspomniała ani nie zapisała mi żadnych leków osłonowych. Odradzam.

Pani doktor rzeczowa, wyrozumiala i zdecydowana w działaniu. skierowała mnie do szpitala natychmiast choć inny lekarz przepisał mi leki które po 3tygodniach nic nie pomogły. jestem w trakcie diagnozowania więc zobaczę co to będzie. wiem tylko że niepotrzebnie cierpiałam. kompetentna i empatyczna Polecam