lekarz Izabela Misiak-Boike

Neurolog

Wspaniała Pani Doktor. Jestem skłonna polecić ją każdemu, kto potrzebuje leczenia neurologicznego. Doskonale podchodzi do pacjenta, zadaje szczegółowe pytania, by postawić diagnozę. Z chęcią zapoznaje się z opinią najbliższych, gdy zbiera informacje na temat choroby. Lekarz z powołania, co widać po 5 minutach rozmowy. Polecam serdecznie!

SUPER LEKARZ, jestem bardzo zadowolona i od razu polecam innym. Od mojej ostatniej wizyty minął rok a i tak p.doktor mnie zapamiętała. Bada bardzo dokładnie,koncentruje się na chorbie a nie << co słychać w domu, jak niektórzy>> szuka idealnego rozwiązania problemu. Dziękuję .

SUPER LEKARZ, jestem bardzo zadowolona i od razu polecam innym.

uparcie dąży do celu, czyli postawienie własciwej diagnozy, każde badanie jest bardzo dokładne to dzięki pani doktor po ponad 10latach wreszcie wiem co mi dolega i podjęto własciwe leczenie

uparcie dąży do celu, czyli postawienie własciwej diagnozy,
każde badanie jest bardzo dokładne

Polecam ,leczyłam się u Pani doktor na migrene ,bardzo mi pomogła.

Polecam ,leczyłam się u Pani doktor na migrene ,bardzo mi pomogła.

Oby więcej takich lekarzy.Byłam pacjentką Pani doktor,najbardziej ujęła mnie tym,że kompleksowo podeszła do moich innych problemów zdrowotnych,wszystko mi dokładnie wyjaśniła,byłam naprawdę zadowolona.

Witam.Leecze się u pani doktor.Bardzo miła osoba,pomocna,Podchodzi profesionalnie do swojego zawodu.Polecam każdemu.

Bardzo dobry lekarz godny polecenia Poswieca bardzo duzo czasu pacjetowi. nie traktuje pacjeta jak intruza,chce pacjetowi pomagac i leczyc

Bardzo dobry lekarz godny polecenia
Poswieca bardzo duzo czasu pacjetowi.
nie traktuje pacjeta jak intruza,chce pacjetowi pomagac i leczyc

Najwspanialsza Pani Neurolog na Świecie. Polecam wszystkim! :)

Najwspanialsza Pani Neurolog na Świecie. Polecam wszystkim! :)

Fachowiec! Gorąco polecam. Bardzo dokładna. Udziela szczegółowych informacji i odpowiada na wszystkie pytania.