lek. med. Izabela Modelska - Woźniaklek. med. Izabela Modelska - Woźniak - zdjęcie profilowe

lek. med. Izabela Modelska - Woźniak

Alergolog dziecięcy, Alergolog, Pediatra

Dodaj opinię Umów wizytę

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej.

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej.

Asystent w Szpitalu Klinicznym WUM w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego , gdzie realizowała specjalizację z pediatrii, a następnie alergologii.

Pracę łączy z nauczaniem studentów medycyny, pielęgniarstwa i dietetyki WUM. Członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Europejskiej Akademii Alergologii Immunologii Klinicznej (EAACI).

Gorąco polecam panią doktor Modelską. Naprawdę świetny lekarz i człowiek. Na wizycie poświęciła mojej córce naprawdę dużo czasu, wypytała o wiele rzeczy. W odróżnieniu od innego lekarza, od razu stwierdziła, że testy skórne to w naszym przypadku tylko strata czasu i pieniędzy - zleciła badania z krwi. Diagnoza po nich okazała się trafna, dzięki odpowiedniej diecie i lekarstwom, córce poprawiło się bardzo szybko. Obecnie po kilku miesiącach jest już naprawdę dobrze. Z tym z czym walczyliśmy przez 2 lata, pani doktor poradziła sobie w ciągu miesiąca.

Wciąż poszukujesz "Alergolog dziecięcy Warszawa"?

SPZZLO Warszawa-Żoliborz
ulica Szajnochy 8