dr n. med. Izabela Niedźwieckadr n. med. Izabela Niedźwiecka - zdjęcie profilowe

dr n. med. Izabela Niedźwiecka

Laryngolog

Dawno już nie spotkałam się z tak profesjonalnym, rzeczowym, uprzejmym i kulturalnym lekarzem! Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem. Moja córka borykała się z zapaleniem ucha. Byłyśmy u dwóch lekarzy laryngologów w dwóch różnych łódzkich szpitalach ,mimo tego choroba się rozwijała. Dopiero wizyta u Pani dr.Niedzwiedzkiej - trafna diagnoza i trafione leki już po jednej dobie stosowania przyniosło efekty. Dziękujemy.

Pani doktor jest świetnym diagnostą i lekarzem z powołaniem.
Dziękujemy.

bardzo dobra lekarka polecam miałem przyjemność być leczonym przez panią doktor jak również przeprowadziła operację wycinając mi torbiela

Szczerze polecam Panią doktor, ma świetne podejście do dzieci. Byłam na wizycie z moją 4-letnią córką, która panicznie boi się otworzyć gardło przy badaniu, nastawiłam się na płacz i lament, ale na szczęście nic z tego! Bardzo sympatycznie porozmawiały, pokazała lustereczka, a córka sama otworzyła buźkę. Dodatkowo kompetentna, polecam.

Bardzo miła i sympatyczna zdecydowanie polecam wszystkim poszukującym dobrego laryngologa

BArdzo dobry fachowiec. Jeśli ją coś niepokoi każe zrobić dodatkowe badania. Nie zachowuje się jak lekarz, który zjadł wszystkie rozumy