lekarz Izabela Niewiadomska

Psychiatra

Wszystko bardzo pięknie i profesjonalnie, ale są bardzo długie kolejki - nie do pozazdroszczenia. Polecam !

o nie nie, stanowcze nie dla Pani doktor. Nie dla mnie takie leki. To był chyba błąd w sztuce lub prawdopodobnie zły dzień Pani doktor.

Polecam dla zdrowia i szczęścia innych.

Polecam dla zdrowia i szczęścia innych.

Jestem pacjentka Pani Doktor od szesciu tygodni.Moim problemem jest nerwica.Uwazam ze Pani Doktor jest osoba wykazujaca duzo empatii w stosunku do pacjenta. Podchodzi do pacjenta bardzo indywidualnie.

Leczyłam się u doktor Niewiadomskiej na nerwice (duszności, lęki) w Limanowej na NFZ przez prawie rok czasu. Przepisała mi bardzo dobre tabletki -Lexapro. Zaleciła zażywanie od bardzo małych dawek, tj 1/4 tabletki do całej. Lek nie otumaniał, nie miałam żadnych bulów głowy, senności itp. Został po prostu dobrany indywidualnie. Lekarz godny polecenia, dokładnie wszystko tłumaczy i przedewszystkim poświęca tyle czasu każdemu pacjentowi, ile każdy pacjent potrzebuje. Niestety, nie przyjmuje już w Limanowej

Lekarz podchodzi do każdego przypadku choroby rzeczowo i osobiście bardzo się angażuje w celu pomocy choremu