lekarz Izabela Nowocień

3,3
3,4
3,2
3,2

Pierwszy raz trafilam na dobry dzien Pani doktor - mila, zainteresowana itp. Drugi raz bylam bardzo chora, wiec liczyl sie dla mnie efekt, a nie wizyta (nie daje od razu antybiotyku co uwazalam za duzy plus). A pozniej, to niestety bylo tylko gorzej... W przychodni Omega tylko raz na 5 wizyt trafilam na dobry humor, w pozostalych 4 dowiedzialam sie, ze Pani Doktor insulinoopornosci (zaawansowanej, leczonej u specjalisty) nie uznaje za chorobe, a lenistwo, gdzie czlowiek tylko siedzi i je smieci. Innym razem, gdy przez bol plecow nie moglam sie ...

Innym razem, gdy przez bol plecow nie moglam sie prawie ruszac (przez przykurcz) podwieziona samochodem dostalam opier*** "jak Ona teraz przyjmie dzieci na szczepienie za pol h?!", po czym kazala pobrac bolesny wymaz za ktory musialam zaplacic na rzekoma grype (przechodzilam nie raz i i nie mialam zadnego objawu).
Przez COVID odbylam rowniez "porade" telefoniczna w ktorej Pani od poczatku miala pretensje, poczynajac od "przeciez sie przedstawilam!" gdy nie slyszac dokladnie nazwiska spytalam o doktor, a konczac na "cos jeszcze?!", reszty nie musze cytowac.
Odradzam, bo szkoda nerwow i stresu czy trafi sie na dobry humor, chyba, ze ktos lubi gdy sie na niego krzyczy, poniza, traktuje jak idiote

świetna lekarka z bardzo ciepłym przysposobieniem do dzieci - mój syn bardzo ją polubił, jest delikatna i wg mnie wykwalifikowana - rozpoznała u syna m.in alergie, azs oraz przyczyniła się do wyleczenia z wielu zapaleń oskrzeli oraz rozpoznania astmy. Miły i bezproblemowy człowiek, życiowa kobieta i co ją wyróżnia spośród innych lekarzy? Można z nią przerowadzic na prawdę wnikliwy wywiad choroby. Przede wszystkim pozwala dojśc do słowa i nie traktuje tego jako pouczenie a ważną informacje, która może pomóc w diagnozie. Jesli trzeba skierowanie do specjalisty nie ma żadnego problemu. Gorąco polecam dr Nowocień!

Jest to lekarka, ktora jako jedyna wypelnia swoje obowiazki jak nalezy. Jest dokladna i kompetentna. Jako jedyna podczas bilansu zmierzyla mojemu dziecku cisnienie co prawde mowiac uratowalo mu zycie. Nikt nie mierzy cisnienia tak malemu dziecku (2 lata), a w przypadku szmerow serca jest to podstawa. Nawet bedac u kardiologa moj syn mial robione echo i pani dr. po prostu nas olala i zbagatelizowala bardzo powazna chorobe serca. Tylko dzieki pani dr. Nowocien zostala wykryta wada serca mojego synka. Oczywiscie wszystko dobrze sie skonczylo. Synek jest juz po operacji i jest coraz lepiej. Mam porownanie, gdyz chodzilam nie do jednego lekarza i kazda wizyta wygladala podobnie. Aby jak najszybciej i w razie jakiejkolwiek infekcji antybiotyk- po najmniejszej linii oporu. Nigdy nie zmienie pani dr. na innego lekarza i zawsze bede mowic o niej jak najlepiej. Z czystym sumieniem moge polecic ja kazdemu. Do konca zycia bede jej wdzieczna. Takich lekarzy jest bardzo malo, ktorzy podchodza do swojego pacjenta z takim cieplem i zaangazowaniem. Bardzo wdzieczna mama

Zgłosiłam się do lekarza w celu anulowania zwolnienia lekarskiego to Pani doktor niestety ale z podniesionym głosem odpowiedziala że ona jest od orzekania a nie anulowania ZLA. Szkoda że Pani Doktor nie wie że lekarz który wystawia może właśnie skrócić bądź anulować takie ZLA. Nie polecam ponieważ za każdym razem podczas wizyty spotkałam się z uszczypliwa odpowiedzią i czasem nie wiedziałam czy się odezwać czy nie..

Fantastyczna lekarz! Rzetelna, konkretna, kompetentna. Zawsze wszystko wytłumaczy i odpowie na pytania. Świetne podejście do dzieci. Uśmiechnięta i uprzejma. Jest naszym lekarzem od 6 lat i nie zamienię jej na żadnego innego lekarza!

Od pani doktor dowiedziałam się, że jedynym słusznym sposobem żywienia jest dieta jaskiniowców. Jako matka noworodka mam chodzić głodna, bo oprócz ziemniaków i zbóż wszystko jest trujące: mięsa, inne warzywa, pieczywo, no, dosłownie wszystko. Ssanie z głodu w żołądku przez pół roku lub rok nie powinno mi w niczym przeszkadzać. A brak laktacji to wina jedzenia oraz w głównej mierze mojej (niewydolnej?) psychiki. Ona urodziła wcześniaka, mimo to miała pokarm, no taka jest zajeprzekosmiczniefantastyczna. Bardzo mi to wyznanie pomogło - głównie w decyzji, by biegiem zmienić pediatrę. Gdyby szanowna pani bardziej skupiła się na mojej 2-miesięcznej córce, niż na krytykowaniu mojej figury, to może dziecko by nie wylądowało w szpitalu z przewlekłą anemią. Ofukała nasze prośby o skierowanie na morfologię. U córki skończyło się transfuzją. Przeniosłam dziecko do innej przychodni, gdzie mamy bardzo fachową i wnikliwą pediatrę. Pierwszą i zarazem ostatnią wizytę u pani Nowocień w "Centrum" wspominać będę do końca życia.

Miła Pani doktor Chodzę z dziećmi od 5 lat Nigdy nie miałam przypadku żeby nas nie przyjęła nawet bez zapisu Czy to na Kleberha czy na 3-go Maja Moje dzieci chodzą z uśmiechem do doktor Izy Polecam

Miła Pani doktor
Chodzę z dziećmi od 5 lat
Nigdy nie miałam przypadku żeby nas nie przyjęła nawet bez zapisu
Czy to na Kleberha czy na 3-go Maja
Moje dzieci chodzą z uśmiechem do doktor Izy
Polecam

Bardzo niemiła, niegrzeczna, chamska Pani. W życiu nie spotkałam się z tak wrogim podejściem do pacjenta. Już przed samym wejściem usłyszeliśmy "wchodzicie z tym dzieckiem czy co?". Nigdy więcej wizyt u tej pseudolekarki. Chyba, że ktoś lubi (tak jak już zostało wspomniane w innym komentarzu) być traktowanym jak idiota.

Bardzo niemiła, niegrzeczna, chamska , przemadrzałą, ironiczna lekceważaca i przeklina.. W życiu nie spotkałam się z tak wrogim podejściem do pacjenta. traktowanym jak idiota. Poprzestraszane pielęgniarki bo pani doktor ma dzisiaj zły humor................. żenada..... a innym razem nawet fajna , pogada dopyta. Nie stabilna emocjonalnie

Już od dłuższego czasu mój syn jest pacjentem dr. Nowocień, jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy astmę oskrzelową i w dużej mierze dzięki dr Nowocień doskonale nad tym panujemy. Uważam, że to jest kompetentna osoba, jeszcze nigdy się na Niej nie zawiodłam. Zawsze nam wszystko jasno i konkretnie tłumaczy, jest uprzejma. Czas wizyty jest adekwatny do potrzeb a odpowiedzi na nurtujące mnie pytania wyczerpujące. Życzyłabym sobie więcej takich lekarzy w służbie zdrowia. Z taką lekarz mogłabym "konie kraść". Polecam ją z pełną świadomością znaczenia tych słów.

Z taką lekarz mogłabym "konie kraść".
Polecam ją z pełną świadomością znaczenia tych słów.