lekarz Izabela Obuchowicz

Internista

3,7

Niestety odradzam wizytę u tej lekarki każdemu kto szanuje swoje zdrowie i swój czas. Moj czas niestety został przez tą Panią zmarnowany, a z gabinetu wyszłam tylko sfrustrowana i zdenerwowana. Zachowanie tej Pani podczas wizyty było karygodne. Komentarze w stylu „o kolejna chrząkająca”, „chce pani robić badania a to szkoda pieniędzy”, „jak nie będzie pani brała tych leków które przepisuje, to nie będzie pani wiedziała czy pomogą”-równie dobrze można wykupić pół apteki, żeby sprawdzić czy cokolwiek pomoże. Szkoda nawet to komentować. Przyszłam z nawracającymi infekcjami górnych dróg oddechowych, po 3 antybiotykoterapiach, po wizytach u laryngologa. Szczytem jednak tej „konsultacji” było to, ze owa lekarka, gdy usłyszała ze przyszłam z wieloma sprawami, odpowiedziała „o nie nie, proszę sobie wybrać jedną, bo jestem już po czasie”. Zamiast więc zlecenia badań i sprawdzenia co tak naprawdę mi dolega otrzymałam kolejna receptę na leki które mogą pomoc, a nie musza. Szkoda czasu, pieniędzy a przede wszystkim zdrowia. Przepisując cokolwiek „na odczepnego” to traktowanie ludzi jak króliki doświadczalne. Na pewno nie omieszkam złożyć jeszcze skargi w prywatnej opiece medycznej z której korzystam, a z której przypadła mi wizyta u tej Pani. Polecam takich lekarzy omijać szerokim łukiem.

Jestem po pierwszej wizycie u Pani doktor.Żyje 48 lat,bywam u różnych lekarzy,ale tak cudownej wizyty to nie pamietam odkąd w ogóle pamięć moja może sięgać.

Lekarka warta polecenia. Kompetentna , sumienna, a przedewszystkim bardzo dobra jako czlowiek. Szkoda ze u mnie nie ma takich lekarzy.