lekarz Izabela Obuchowicz

Najlepsza doktor rodzinna do jakiej trafiłam. Bardzo zaangażowana, potrafi szybko i trafnie zdiagnozować pacjenta.

Pani doktor jest wspaniałą przesympatyczną dobrą duszyczką która uratowała mojego ojca leczyła całą moją rodzinę bardzo dużo nam pomogła jednakże nie pracuje już w naszym ośrodku zdrowia i bardzo ubolewamy nad tym pomimo to że tak daleko ma gabinet od nas zdecydowaliśmy się aby dalej nas leczyła pomimo tyle kilometrów polecam tą panią doktor jest bardzo dokładnym lekarzem i godnym polecenia

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam styczność !! Nie spodziewałam tego po publicznej placówce. Pani Doktor jest profesjonalna, miła, empatyczna i przede wszystkim zna się na swojej pracy. Nigdy nie zostałam potraktowana przez lekarza tak wyrozumiale, troskliwie i co najważniejsze profesjonalnie !

Bardzo profesjonalne podejście. Spokojnie przeprowadza wywiad o doradza. Wykrycie pewnych wczesnych objawów i skierowanie do specjalisty.

Bardzo profesjonalne podejście.
Spokojnie przeprowadza wywiad o doradza.
Wykrycie pewnych wczesnych objawów i skierowanie do specjalisty.

Brak empatii, niemiła. Wywyższa się, przez co strach cokolwiek powiedzieć czy poprosić. Brak zaangażowania w sprawę. Gdzie się podziała ta doktor z poprzednich opinii?

Traktowanie pacjenta jak kogoś gorszego od siebie, brak zrozumienia i podstawowej empatii. Dlaczego tacy ludzie zostają lekarzami, to na pewno nie jest jakikolwiek sposób powołania do zawodu

Ta Pani zupełnie nie słucha pacjenta i wywyższa się, przez co naraża na dodatkowy stres. A co najsmutniejsze, nie respektuje praw pacjenta, a dokładnie art. 16 ustawy o prawach pacjenta. Nie można zaufać takiemu lekarzowi.

Bardzo dobra Pani Lekarz, pełna empatii i wiedzy, najlepszy lekarz internista jakiego spotkałem. W zasadzie nie mam nic więcej do napisania ale ze względu na minimalną długość komentarza 100 znaków piszę to zdanie :)

Odradzam wizytę u tej Pani. Traktuje pacjenta z góry, nie słucha go i uważa się za kogoś ważniejszego. Kompetencje ciężko ocenić ponieważ zrezygnowałem z wizyty na starcie. Pani lekarz nie chce ruszyć się z za biurka i wyczytać pacjentów czekających w kolejce, a jak ktoś siedzi pod gabinetem, czeka aż wyjdzie z niego inna osoba i wejdzie po swojej "kolejce" (choć był na czas) to mówi na wejściu "ja pana nie przyjmę". Pani lekarz, to już nie te czas. Warto zmienić podejście do pacjenta.

Pani lekarz, to już nie te czas. Warto zmienić podejście do pacjenta.

Nie spotkałam w swoim życiu jeszcze tak dobrego, kompetentnego i przede wszystm pełnego empatii lekarza. Pani Izabela w mojej opinii jest cudownym człowiekiem i lekarzem. Na każde pytanie odpowiada merytorycznie i konkretnie, tłumaczy wszystko krok po kroku tak jak to lekarz powinien robić. A ponadto potrafi słuchać. Jednak największe wrażenie robi na mnie fakt, że jest to lekarz którego faktycznie interesuje mój stan zdrowia, a na dowód tego powiem ze Pani doktor potrafi zadzwonić i zapytać jak się czuje i czy jest poprawa. Niby takie drobne rzeczy a jednak bardzo rzadko spotykane. Polecam Panią doktor z całego serca, bo rozmawiając z nią czuję się jakbym rozmawiała z dobra ciocią a nie z obca osobą. Pozdrawiam Pani Izabelo i życzę zdrowia i sukcesów :)