lekarz Izabela Ostrowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

1,7
1,7
2,2

problem u Pani doktor polega na tym iż porwała się z motyką na słońce nabrała za dużo pacjentów i teraz ma petensje do całego świata że ma tyle pracy nigdy nie można się doprosić skierowania na nawet najbardziej podstawowe badania najlepszym lekarstwem na wszystkie dolegliwości u Pani doktor jest augamentin

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Zawsze pomoże, wyśle do odpowiedniego specjalisty...Nigdy nie miałam problemów.

Gdy odwiedziłem szacowną panią doktor 3 razy w ciągu jednego miesiąca z powodu przewlekłej choroby zasugerowała żebym więcej nie przychodził.Szczyt bezczelności!Jak się później okazało z powodu owej choroby musiałem mieć przeprowadzoną operację.Miałem wrażenie że nie słucha co do niej mówię.Gdy poprosiłem ją o skierowanie do lekarza specjalisty nie chciała go wystawić.Ogólnie wielki negatyw dla pani doktor

Nie słucha pacjenta-nie można z nią porozmawiać o swojej chorobie, stawia nietrafne diagnozy,nie kieruje do specjalisty, wiele badań każe robić prywatnie.

zła interpretacja wyników badań wątrobowych

zła interpretacja wyników badań wątrobowych

w skrócie leczy objawy , nie szuka przyczyn.

w skrócie leczy objawy , nie szuka przyczyn.