Super pani doktor, polecam wizytę u niej . Miła , cierpliwa wszystko wytłumaczy , nie wyobrażam sobie już chodzić do kogoś innego.

jestem bardzo zadowolona że wybrałam panią Izabelę Pabin ,jest bardzo miła ,bardzo dokładnie tłumaczy wszystko .Jest bardzo delikatna i wyrozumiała do tej pory nie spotkałam tak

Lekarz z powołania. Doktor Pabin dokładnie tłumaczy, odpowiada rzeczowo na pytania i przede wszystkim rozmawia z pacjentem. Przy tym jest pogodna i cierpliwa. Zdecydowanie godna polecenia!

Dokładna i delikatna, mówi dokładnie wszystko co robi, człowiek się nie stresuje, w gabinecie są spódniczki i kapcie jednorazowe więc człowiek czuje się komfortowo,jestem bardzo zadowolona.Dziękuje za wszystko:)

Dokładna i delikatna, mówi dokładnie wszystko co robi, człowiek się
nie stresuje, w gabinecie są spódniczki i kapcie jednorazowe więc człowiek
czuje się komfortowo,jestem bardzo zadowolona.Dziękuje za wszystko:)

Jestem po wizycie jestem bardzo zadowolona i pod wrażeniem wiedzy Pani doktor oraz miejsca w jakim przyjmuje.Gabinet z klasą , aparatura na wysokim poziomie.Takiej przychodni szukałam i jestem przeszczęśliwa że takich specjalistów wreszcie znalazłam.

Udało się!!! Pani doktor prowadzi moją ciąże jestem szczęśliwa ze prowadzi mnie taki fachowiec. Dokładność cierpliwość i delikatność.

bada bardzo dokładnie cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.badanie przeprowadzone bardzo bardzo delikatnie.gabinet czyściutki i elegancki, usg nowoczesne.

bardzo dobra ginekolog, usg bardzo dokładne wykonywane na bardzo dobrym aparacie, zdjęcia usg super jakości.

Kompetentna sympatyczna, bada bardzo dokładnie.Polecam Panią Doktor.

Kompetentna sympatyczna, bada bardzo dokładnie.Polecam Panią Doktor.