lekarz Izabela Pietrzykowska-Fryca

Wenerolog, Dermatolog

2,6
2,2
1,9

Zdecydowanie odradzam. Pani doktor nie pozwala dojść do słowa, nie liczy się dla niej dialog z pacjentem i dokładna diagnoza schorzenia a rządza pieniądza. Nie polecam!!!!!

Jestem zawiedziona. Pani doktor nie pozwolila mi dojść do słowa, czułam, że chciala się mnie pozbyć jak najszybciej. Za 10 minut skasowala 130zl. Czułam się jak pacjent, który niepotrzebnie odwiedził lekarza, bo leku na trądzik nie ma.

Trafiłam do pani doktor najpierw z łupieżem na ciele później z wysypką na rękach która od 4 lat leczył alergolog twierdząc że to alergia. kiedy Pani doktor to zobaczyła od razu wiedziała co to jest. zapisała mi sprej i tabletki recepta co prawda kosztowała 60 zl ale leki pomogły. Gdy usłyszała że ręce porzednio smarowałam maścią bardzo się zdziwiła i powiedziała tylko że w okresie letnim nie powinno się używać maści na ciele ponieważ one wraz z potem spływają a takie leczenie to strata pieniędzy.

Jak bardzo miło wygląda Pani doktor tak bardzo rozczarowałem się jej podejściem do pacjenta a przede wszystkim brakiem zainteresowania. Szukałem dermatologa i niestety pierwsza wizyta i porażka.

Rozczarowało mnie podejście Pani doktor. Nie chcę już więcej marnować czasu na takich specjalistów więc nie odwiedzę Pani doktor na pewno po raz drugi...

byłam u niej nie dawno nawet nie chciała dopuscic mnie do głosu przepisała jakies tabletki które nie działaja .. wytłumaczyła szybko na temat tradziku i dziekuje dowidzenia wzieła 70 zł i koniec wizyta trwała mniej niz 10 minut. masakra

Sterydy, jeden kierunek leczenia i jak ktoś to słusznie stwierdził ,,klapki na oczach". Jestem rozczarowana, Pani doktor jest tylko specjalistką od trądziku jak widać po komentarzach, każdy inny problem ją przerasta.

Pani doktor przy mojej chorobie miała najwyraźniej klapki na oczach uparła się na jeden kierunek leczenia i nie podeszła w ogólnie do sprawy szerzej. Brak umiejętności łączenia ze sobą faktów, objawów... Pod okiem innego lekarza, bardziej kompleksowego wyzdrowiałam.

Pani doktor miła, wzbudza zaufanie. Moją chorobę potraktowała jednak nadwyraz niefachowo! Wysłuchała a na koniec w dozie bezradności stwierdziła, że mogę na własną rękę próbować coś robić bo ona zbytnio nie pomoże. Żart jakiś ja się pytam?

polecam wszystkim bardzo dobry i wrażliwy lekarz

polecam wszystkim bardzo dobry i wrażliwy lekarz