lekarz Izabela Piłat

Wenerolog, Dermatolog

Bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor .Jest swietnym lekarzem .Bardzo dobrze tłumaczy objawy choroby oraz skuteczność przypisanych leków. Polecam!

Polecam, bardzo miła i skuteczna Pani doktor

Polecam, bardzo miła i skuteczna Pani doktor

Bardzo miła i uprzejma Pani Doktor.Przyjeła mnie bez kolejki (nie musialem sie rejestrowac czy tam dzwonic wczesniej) z podejrzeniem czerniaka ktory na szczescie nim sie nie okazal.Traktuje pacjenta z szacunkiem i udziela fachowych rad,W ogole mlode panie w recepcji tez sympatyczne i wyrozumiale.Taka powinna byc przychodnia, nie zaplacilem ani grosza a dowiedzialem sie ze czerniaka nie mam (rozwiali moje watpliwosci).Wzor przychodni dla innych placowek w Stalowej.

Pani doktor nie jest kompetentna . Sama bylam juz kilka razy i moja mama tez. Nie jestem zadowolona z efektow zabiegow i nie polecam.

Pani doktor jest bardzo kompetentna . Sama bylam juz kilka razy i moja mama tez. Jestem bardzo zadowolona z efektow zabiegow i bardzo polecam.

Bardzo uprzejma i madra pani doktor .Jest swietnym lekarzem .Bardzo dobrze mi wytlumaczyla objawy choroby.

Pani dr spełniła moje oczekiwania, postawiła odpowiednią diagnoze.Dokładnie opisała chorobę.

Naprawde bardzo sympatyczna i życzliwa klobieta. Traktuje pacjenta jak osobę potrzebującą pomocy a nie jak klienta.

kompetentna, otwarta, chętna do pomocy, zauważa problemy nie tylko dermatologiczne i chętnie pomaga jeśli może.

Polecam Panią dr. Wspaniałe podejście do dzieci. Rozmawia, objasnia, informuje.

Polecam Panią dr. Wspaniałe podejście do dzieci. Rozmawia, objasnia, informuje.