Izabela Popowska-Karwowska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Od niedawna jestem pacjentką Pani Doktor i jestem pod wielkim wrażeniem!!! Nikt do tej pory nie interesował się tak moim zdrowiem, samopoczuciem, efektami leczenia. Pani doktor sama do mnie piszę i się pyta jak się czuję? To niespotykane ! Ta kobieta to anioł!! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Włączone leczenie przyniosło efekt za co jestem Pani bardzo bardzo wdzięczna a w moim przypadku liczyły się godziny.

Poszukiwaliśmy dobrego laryngologa dla córeczki. Dostaliśmy się do Pani doktor z polecenia na małym forum dla mam. Już tam widniała o niej świetna opinia: lekarza konkretnego, bardzo dobrego specjalisty, mającego indywidualne podejścia do pacjenta. Wszystko potwierdziło się w rzeczywistości. Pani Doktor zaskoczyła nas swoją wiedzą, wysłuchała i dokładnie zbadała dziecko. Widać, że jest to lekarz z powołania, kierujący się ogromną wiedzą i zdrowym podejściem. Wskazała na właściwe metody leczenia i postępowania z chorobą. Wyjaśniła wszelkie możliwe przyczyny i skutki. Od razu zleciła potrzebne badania. Jej gabinet jest wyposażony we wszelkie urządzenia do właściwego badania, czego nie można powiedzieć o wszystkich laryngologach. Zaskoczeniem był fakt, że w razie potrzeby kazała dzwonić i na bieżąco radziła w awaryjnej sytuacji. Pracująca i zajęta swoim życiem zawsze oddzwoniła i odpisała na wszelkie wiadomości. Kobieta sympatyczna i bardzo konkretna. Polecam serdecznie.

Pani doktor najlepsza laryngolog do jakiej mogłam trafić, odrazu poznała się na moim problemie wszystko wytłumaczyła dokładnie i ze zrozumieniem, przemiła osoba która wysłucha z jakim problemem przyszedł pacjent i dobierze odpowiednie leczenie przejmuje się pacjentem i jego problemem. Bardzo bardzo z czystym sumieniem polecam Panią doktor.

Na wstępie chciałam podziękować Pani doktor za sprawne umożliwienie mi wizyty w tych ciężkich pandemicznych czasach. Trafiłam z dolegliwościami związanymi ze stanem zapalnym przełyku po uciążliwym refluksie. Na szczególne podkreślenie zasługuje kompleksowość wizyty. Czas poświęcony, wytłumaczenie choroby oraz sposób leczenia wpłynęły na pozytywna ocenę. Bardzo dziękuję oraz gorąco polecam.

Pani doktor bardzo mi pomogła jest lekarzem o dużej wiedzy i kompetencjach. Trafiłam do Pani doktor z silnymi zawrotami głowy. Do mojego problemu podeszła kompleksowo nie tylko od strony laryngologicznej i udzieliła porad, które po wcieleniu w życie przyniosły oczekiwane efekty. Jeśli ktoś szuka znakomitego fachowca - serdecznie polecam. W moim przypadku lekarz rodzinny niestety postawił złą diagnozę i gdyby nie pomoc Pani doktor moje leczenie zapewne trwało by bardzo długo.

Z Panią doktor Izabela los zetknął mnie po długich przejściach innymi lekarzami. Nikt nie potrafił postawić prawidłowej diagnozy, byłem odsyłany od lekarza do lekarza. Chodząc cały dzień z bólem ucha, głowy i mroczkami w oku po kieleckich ,,lekarzach” nie zostałem prawidłowo zdiagnozowany, a przede wszystkim nie udzielono mi jakiejkolwiek pomocy. Dopiero Pani doktor Izabela nie zważając na pozna godzinę nocna przyjęła mnie bardzo serdecznie. Po kilkuminutowej rozmowie, wysłuchaniu moich dolegliwości od razu trafnie rozpoznała przyczynę. Szybko trafiłem do szpitala gdzie wszystko się potwierdziło. Polecam serdecznie Panią doktor, ponieważ jest to osoba kompetentna, posiadająca ogromna wiedzę z super podejściem do pacjenta, wykonująca swój zawód z ogromna pasja i oddaniem. Bardzo się cieszę, ze trafiłem na Panią doktor i serdecznie polecam wszystkim. Wdzięczny pacjent Radosław.

Z Panią doktor los zderzył mnie przez przypadek, jak szybko się okazało - szczęśliwy dla mnie. Zachorowała prowadząca mnie dotąd laryngolog i w zastępstwie spotkałem Izabelę Popowską - Karwowską. Doświadczyłem nowej jakości podejścia do pacjenta. Sam jestem byłym pracownikiem państwowej służby zdrowia, spotkałem w życiu wielu lekarzy i wiem, co piszę stwierdzają, iż jest to osoba wyjątkowa, niezwykła i urocza! Profesjonalizm, wiedza i indywidualne, serdeczne podejście do pacjenta są wizytówką Pani doktor. Każdemu serdecznie polecam!

Izabela-Mój Bóg przysięgą to oznacza imię i w rzeczywistości doktor realizuję przysięgę Hipokratesa dosłownie. Swoim holistycznym podejściem nawiązuję do największych autorytetów medycyny. Doktor udzieliła mi konsultacji merytorycznej, przedmiotowej i w przystępny sposób zaleciła sposób leczenia. Wiedza została przekazana bardzo psychologicznie co dodaje wiary w powodzenie leczenia. Dziękuję za pomoc.

Pani Doktor ma wyjątkową osobowość,byłem u wielu lekarzy,ale ta kobieta wywarła na mnie ogromne wrażenie! Otwarta,bezpośrednia,rzetelna,konkretna,wyczytuje objawy patrząc pacjentowi głęboko w oczy,bez pośpiechu,tłumaczy bardzo czytelnie,leczy mega skutecznie,i to nie tylko problemy laryngologiczne ale i duchowe,myślę,ze mogłaby być świetnym psychologiem.Byłem u niej na wizycie w Przychodni na Marszałkowsiej i mnie zaczarowała,cudowna kobieta.Odeszły wszelkie dolegliwości po tej wizycie.A trafilem tylko na badania okresowe,a dowiedzialem sie takich rzeczy o ktorych nikt dotąd nie mówił.Darmowa wizyta a jaka perfekcja!!! Gorąco polecam.Robert

Bardzo miła i konkretna pani doktor. Poświęca choremu bardzo dużo czasu, wytłumaczy na czym polega leczenie choroby.