lekarz Izabela Rogalińska

W 100% zgadzam się z poprzednią opinią. Mojej mamie również Pani Doktor przeprowadziła skomplikowany zabieg witrektomii, którego niewielu lekarzy by się podjęło. Mama ma już 78 lat, ale na szczęście, dzięki kompetencjom Pani Doktor wszystko się udało. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wspaniałej Pani Doktor.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wspaniałej Pani Doktor.

Wspaniały człowiek i świetna okulistka. Przeprowadziła mojemu mężowi skomplikowaną operację witrektomii i zaćmy wtórnej z bardzo dobrym rezultatem. Interesuje się pacjentem przed i po operacji, dokładnie wszystko tłumaczy , serdeczna, troskliwa, cudowny człowiek godna polecenia okulistka.