lekarz Izabela Sekulak

2,4
2,4
2,1
2,1

Ta kobieta to porażka i dramat- nie nadaje się do pracy z dziećmi, jest arogancka i „wszechwiedząca”, obraża rodzica podważa autorytet przy dziecku. Stwierdza że dziecku nic nie jest po czym przepisuje nebud i każe siedzieć w domu, kwestionuje stawianie baniek, komentuje że nie ma sensu z rodzicem dyskutować. Podczas badania osluchowego zwróciła się do syna „szybciej chłopcze oddychaj bo ja tu jestem od 13 i mam już dość „ - a była 17.30!!! To było moje 3 i ostatnie podejście do niej i więcej nie pójdę bo widać że na przestrzeni lat nic się nie zmieniło. Na szczęście dzieci nie chorują zbyt często odkąd stawiamy bańki. Koszmar, szok i niedowierzanie.

Najgorszy pediatra jakiego spotkałam, zero podejścia do dziecka .Lekarz raczej minął się z swoim powołaniem.Taki lekarz nie powinien leczyć dzieci!!.Grzecznie proszę o skierowanie na USG brzuszka to pretensje że co sobie wyobrażam.Ta Pani pracuje w przychodni raczej za karę .

Nie polecam i więcej też do niej nie pójdę. Jej zadaniem jest postawić diagnozę i wyleczyć a nie komentować zachowanie dzieci. O podejściu do dzieci już nie wspomnę, jak w wojsku. Jest bardzo nieuprzejma i opryskliwa.

Witam. Pani doktor Sekulak zachowuje sie bardzo arogancko w stosunku do pacjenta. Jej komentarze i odpowiedzi sa nie na miejscu. Kompletnie nie ma podejscia do małych dzieci. Nie potrafi postawić właściwej diagnozy. Najczęściej u małych dzieci mówi że gardło czerwone i przepisuje antybiotyk albo syropki , ktore w ogole nie skutkują. Jej obowiazkiem jest zbadanie pacjenta a nie komentowania zachowania. Ostatnia wizyta była okropna, ale więcej juz do niej nie pójdę.

Ja chodzę z dziećmi od kilku ładnych lat i nie mogłabym powiedzieć złego słowa.Pani doktor konkretna wszystko dokładnie tłumaczy. Bardzo zadko przepisuje antybiotyk chyba że już naprawdę trzeba.chodze do przychodni i nawet o 11.30 poświęca się w 100%.Nigdy nie powiedziała że za późno jesteśmy. Bardzo dobra lekarka.

Ja nie zgadzam się z poniższą opinią. Może nie czuje się na wizycie mega swobodnie, ale nie uważam, że Pani doktor jest opryskliwa. Jest chyba ogólnie raczej poważną osobą. Nam od kilku lat poświęca bardzo dużo czasu na wizytach - od 15 p.Doktor przyjmuje w Poradni Książenice. I nie zostawiła z żadnym problemem. Bada bardzo dokładnie, bardzo często jeżeli jest taka potrzeba wysyła na dodatkowe badania. Może nie z wszytkim się zgadzam, ale nie znam lepszego lekarza w mojej okolicy. Do Pani doktor przeniosłam się z poradni w Leszczynach, gdzie wizyty tam były jak dla mnie śmiechem na sali. Dla przykładu bilans 2 latka w Leszczynach 5 min, u Pani dr Sekulak ponad 30 min.

Nie polecam bardzo niemiła. Pracuje w przychodni od 8 do 12 jezeli przyjdzie.sie o 11;10 robi juz wielkie awantury ze trzeba bylo przyjsc z rana. Jest opryskliwa i niesympatyczna. Moze ma.inne podejscie do pacjenta jak przyjdzie sie prywatnie.