lekarz Izabela Sieradzka

Niepoważne traktowanie mojej osoby jako pacjentki. Wizyta ustalona z prawie 2 miesięcznym wyprzedzeniem. Po przybyciu okazało się, że przede mną jest 10 pacjentek bo pani doktor się spóźniła (z resztą nie pierwszy raz, ale jak to pacjentki żadna z nas nie protestuje, bo nie wypada). Po odczekaniu 2h w kolejce pani doktor oznajmiła, że mój zabieg się nie odbędzie, bo ona się nie wyrobi. Tak się nie postępuje. Zostałam zlekceważona. Za każdym razem na wizytach słucham jak to niektóre pacjentki są niewdzięczne za udzielaną pomoc a pani doktor jak postepuje? Jestem bardzo zawiedziona potraktowaniem mojej osoby. Będąc jeszcze w ciąży raz odwołałam prywatną wizytę wcześniej, to musiałam pędem gnać przez miasto, bo niezadowolona pani doktor stwierdziła, że tak się nie robi i że zrezygnuje z prowadzenia mojej ciąży w okresie pandemii, gdzie specjalistów ciężko było znaleźć. Koszt wizyty wyniósł wtedy 250zl w prywatnym gabinecie i nikt się mnie wtedy nie pytał czy stać mnie na taką wizytę i jaki był powód odwołania. Jak widać w drugą stronę można wszystko. Więcej nie skorzystam z usług tej pani.

Pani doktor jest bardzo delikatna, bada dokładnie, bez pośpiechu. Poświęca wystarczającą ilość czasu w gabinecie. Prowadziła moją drugą ciążę i już zostanę u niej. Dla mnie super lekarz!

Bardzo polecam Panią dr. wszystkim pacjentkom.Zaczynając od tego że jest bardzo ciepłą,miłą Pania doktor.Tłumaczy wszystkiego profesjonalnie,odpowiada na wszystkie pytania, poświęca tyle czasu ile trzeba, można zadzwonić o każdej porze dnia, również oddzwoni jak nie odbierze tel. Osoba na odpowiednim miejscu ,podchodzi do wszystkich z sercem, caly czas jest na bieżąco z informacjami medycznymi. Prowadziła moją ciąże od poczatku, wykryła nadciśnienie, kieruje na badania jesli tylko widzi wątpliwości. dzieki szybkiej interwencji trafilam w pore do szpitala i urodzilam zdrowa.córeczkę.Nie zmienie jej na innego lekarza a dopisze że chodzilam do wielu. Polecam ...

Polecam i dziękuję Pani Doktor☺

Polecam Panią doktor z czystym sumieniem. Podchodzi do każdej wizyty bardzo sumiennie z uśmiechem i nie ulega presji czasu. Powracająca nadżerka, której innej Pani Doktor nie udało się wyleczyc powodowała coraz to różne infekcje oraz wirus HPV. Pani dr Sieradzka wyleczyla wszystko w parę miesięcy.

Gorąco polecam Panią Doktor. Bardzo dobra specjalistka, rzetelna i konkretna. Stawia trafne diagnozy. Z szacunkiem podchodzi do pacjenta i tworzy miłą atmosferę.

Mój pierwszy kontakt z doktor Izabelą Sieradzką miał miejsce w styczniu 2019 roku. Głównym powodem były bardzo nieregularne krwawienia. Pani doktor po badaniu, USG a także pobraniu materiału do badania cytologicznego zleciła histeroskopię. Zabieg wykonany został przez Panią doktor w znieczuleniu ogólnym w Euroklinice. Opieka i podejście do pacjenta całego personelu, z którym miałam styczność oceniam bardzo wysoko. W mojej ocenie Pani doktor Izabela Sieradzka jest osobą bardzo życzliwą, kompetentną, dokładną, nie bagatelizującą problemu. Jestem przekonana, że to lekarz z powołania.

Jestem bardzo zadowolona z Pani Dr.Sieradzkiej. Jest bardzo precyzyjna ,delikatna i ludzka! Miałam wielkie szczęście,że trafiłam na tą kobietę w ciąży ,zawdzięczam jej życie mojego dziecka!Wyprowadziła moją ciąże po wieelkich błędach i niedopatrzeniach innego lekarza.Pani dr robi to co kocha,ma wielkie serce i każdą pacjentkę traktuje z szacunkiem i ogromna dokładnością. Tłumaczy wszystko na bieżąco ,nigdy nie wyszłam z gabinetu niedoinformowana.Ponadto o każdej porze (co dla kobiet w ciąży jest b.ważne) można się z nią skontaktować. Obdarzyłam tą kobietę wielkim zaufaniem ,mogę z czystym sumieniem polecić innym Paniom :)

Pani dr jest wspaniałym fachowcem!!!:) prowadziła obie moje ciąże. Przede wszystkim to najdelikatniejszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia . Jest bardzo ludzka, wesoła i daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa. Polecam Panią dr z całego serca.

Dr Sieradzka to najlepsza ginekolog, do jakiej mogłam trafić. Pani doktor jest osobą bardzo kompetentną, a swoją wiedzę potrafi świetnie wykorzystywać. Podczas każdej wizyty zawsze służy radą i pomocą, odpowiada na nawet najbardzej błahe pytania w sposób rzetelny i wyczerpujący. A do tego jest uprzejma i bardzo miła. Polecam serdecznie!

Wspaniały lekarz, który każdej pacjentce poświęca dużo czasu i uwagi. Prowadzi moją drugą ciążę i nigdy nie pomyślałabym o wyborze innego lekarza. Dokładna, delikatna, z ogromną wiedzą i doświadczeniem, odpowiada na wszystkie nawet błahe pytania. Zawsze pod telefonem. Polecam bez zawahania!