lekarz Izabela Sieradzka

Przeszłam w swoim życiu sporo ginekologów z powodu problemów z zajściem w ciążę. W Bielsku-Białej jak i na Śląsku. Docelowo zostałam u dr sieradzkiej i nie żałuję ani jednej wizyty pomimo kolejek do gabinetu. Coś za coś. Lekarka bardzo profesjonalna, uprzejma, ciepła, wszystko tłumaczy, naprawdę dzięki niej udało mi się utrzymać, zagrożenia ciążę i dojść do szczęśliwego finału który teraz ma półtora roku a ja chodzę do pani dr z drugą ciąża i polecam ją każdej kobiecie z czystym sumieniem. Znam przypadek mojej przyjaciółki której uratowała życie jej i dziecka bp na czas skierowała ze szpitala w bb na Śląsk. Inni lekarze to zlewali.... Żyją oboje dzięki niej. Nie mogę się nadziwić kilku negatywnym opiniom bo te osoby chyba chodziły do innego lekarza :) znam panią dr wiele lat i zawsze zawsze wszystko tłumaczy. Jest naprawdę ludzkim lekarzem z powołania. Polecam ją i życzę żeby się nie zrazala do ludzi czytając czasem brednie w necie. Niech dalej pełni swą misje z sercem i zaangażowaniem jak do tej pory :)

Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat i zgadzam się z każdą pozytywną opinią na Jej temat. Wspaniały lekarz profesjonalizm w każdym calu. Wizyta u Niej to przyjemność, polecam wszystkim Paniom i zachęcam do wizyt u Niej. Pani Doktor dziękuję za poświęcony mi czas i wszystko co Pani dla mnie zrobiła.

Polecam, bardzo miła kobieta, doskonały lekarz, poświęciła mi wiele czasu w ciąży. Co ważne, Pani Doktor jest dostępna dla swoich pacjentek w każdej chwili podając im numer telefonu. Kiedy było coś nie tak, wiedziałam, że zawszę mogę do niej zadzwonić i mi pomoże. Odpowiadała na każde nurtujące mnie pytania. Wiele tłumaczy, jest niezwykle grzeczna i spokojna. Serdecznie polecam każdej ciężarnej kobiecie!

Poza delikatnością podczas wykonywanych badań, innych plusów nie widzę. Totalne lekceważenie pacjentek począwszy od ponad godzinnych spóźnień, kończąc na ilości czasu poświęconego w gabinecie. 9 minut jak na wizytę w zaawansowanej ciąży to zdecydowanie za mało. Po wykonywanych badaniach nigdy nie udzielała informacji nt. stanu dziecka, wagi, dokonanych pomiarów. Wizyta na fotelu ginekologicznym przez całą ciążę raz(!!!) i to w celu pobrania cytologii. Wszystkie badania wykonywałam we własnym zakresie bo jak to stwierdziła pani doktor: " gdyby miała wszystkim wypisywać skierowania to miała by pół wypłaty". Oczywiście chodziłam na nfz. W 31 tygodniu kazała odstawić luteinę (dodając przy tym, że bierze się ją do 34 tygodnia, ale te 3 tygodnie "jakoś pani przetrzyma") mimo problemów ze skracającą szyjką, po czym dwa tygodnie później wylądowałam w szpitalu z porodem przedwczesnym zagrażającym. Wizyty krótkie, choroby nietłumaczone, kończyło się jedynie na wypisaniu recept. Mogę jeszcze wiele o tej pani doktor powiedzieć. Do wizyt kontrolnych ok, do prowadzenia ciąży zdecydowanie nie!!!!!!

To jest bardzo miły i absolutnie kompetentny lekarz. Z powodu nadreaktywności pęcherza cierpiałam na nie trzymanie moczu a mam już 62 lata. Otóż to nie jest prawda że nic się nie uda zrobić. Uda się z powodzeniem. Jestem już 4 tygodnie po zbiegu i jest rewelacyjnie. Jeżeli ktoś chce sie dowiedzieć więcej to służę swoim telefonem 605-145-865 a zainteresowanych proszę o kontakt.

Cudowna, ciepła Pani Doktor! Bardzo życzliwa i serdeczna. Kobieta z wielką klasą. Chodziłam do Niej przed ciążą i w trakcie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Dokładne i bardzo delikatne badanie. Na pewno nie zmienię lekarki podczas kolejnej ciąży. Polecam serdecznie!

Najlepszy ginekolog do jakiego trafiłam.Pani doktor to osoba o niezwykłej kulturze osobistej, ze znakomitym podejściem do pacjentek. Pani doktor prowadziła moja ciążę i urodziłam zdrowego, pięknego syna.

Pani Doktor IZABELA SIERADZKA to wspaniała osoba, niezwykle delikatna i bardzo mądra. Pani Doktor prowadziła pierwszą moją ciążę i obecnie prowadzi drugą.Zawsze odpowiada na moje pytania i bardzo mądrze i spokojnie tłumaczy. Uważam, że Pani Doktor jest cudownym człowiekiem i bardzo dobrym fachowcem!Chciałabym wszystkim PANIOM POLECIĆ WIZYTY U DOKTOR IZABELI SIERADZKIEJ!Z pewnością PANIE nie pożałują!

Najlepszy ginekolog jakiego spotkałam w życiu. Profesjonalizm w każdym calu, uprzejmość na bardzo wysokim poziomie, możliwość zadzwonienia w każdej chwili z problemem bądź ważnym pytaniem! Dzięki Pani doktor urodziłam zdrowe i szczęsliwe dziecko! Serdecznie Polecam!

Pani doktor to wspaniały człowiek i kompetentny lekarz,bardzo polecam!!!!Badanie przeprowadza szczegółowo a zarazem delikatnie,informuje o każdej wykonywanej czynności,zwraca uwagę i analizuje wszelkie nieprawidłowości.